Çok acİl bİlgİ verİr mİsİnİz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 1.3 Terra tutulmayan kasa, sanırım en boş model sizdekide... Arka camlar manuel mi?
Bu yaz bizim bir arkadaş aldı ilk sahibinden daha 90.000 km'de 14bin liraya... Yani en temizlerinin bile edeceği para bu işte...
Ben yinede takasa girmeyin derim, aracınızı satıp üstüne para ekleyerek araştırmanızı yapın temiz birtane denk getirip alın...

memin60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet üstadım bunların en fullerinde dahi arka camlar otomatik göremedim ne hikmetse.görüşleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum arkdaşlar.önce aracımı satıp sıcak para ile düşünürsem daha mantıklı bence de.sıcak para nihayetinde :) insan araç alırken basireti bağlanıyor acele ediyor bi heves ile, o yüzden sizlere danışmak istedim, iyiki de öyle yaptım, teşekkürler...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insan araç alırken basireti bağlanıyor acele ediyor bi heves ile, o yüzden sizlere danışmak istedim, iyiki de öyle yaptım, teşekkürler...

Sizde benim gibisiniz. Bende aracımı daha satmadan yeni hayallere kapılıyorum, kızıyorlar bana önce arabayı sat hele diye... :D

En güzeli o sıcak parayı eline alıp sonra sahibinden.com 'da gezintiye çıkmak diye düşünüyorum :)

Ama kulağıma küpe olsun, bidaha araba alırsam ilk veya ikinci sahibinden kullanılmış alıcam. 10 tane el değiştirmiş, galeriden galeriye uçmuş, ezilmiş büzülmüş yıpratılmış araba almıycam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...