Çok acİl bİlgİ verİr mİsİnİz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

memin60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaŞlar toyota corolla 1.3 terra 1999 model aracim var.bu aralar 1998 astra gl hb lacİvert renk bİr araba İle takas İhtİmalİmİz var.5000 tl cİvari Üste İstİyor, benİm aracin sol Ön Çamurluk, astranin İse arka saĞ arka kapi deĞİŞİk ve astranin bel alti boya var.acİl bİlgİnİze ve tecrÜbenİze İhtİyacim var, astra İÇİn o fİyati Önerİrmİsİnİz.selamlar...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben şahsen 99 model huyunu suyunu bildim aracı verip 98 model huyunu suyunu bilmediğim aracı almam.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coralladan sonra astra size sert gelebilir. modelde yukseltmediginize göre bu iki araç arasında takas pek mantıklı değil. huyunu bilmediğiniz neredeyse aynı model bir araç için 5000 tl verip birde debriyaj diye trigerdi değişimi gerekirse 1000 yüksek bunlara harcadın mı boşuna zarar etmiş olursun.
corolla sehirici daha yumuşak bir araç olmakla birlikte astra virajlı yollarda daha stabil giden ve güven veren bir araç bana göre. sırf bu sebepten degisim mantıklı olur.
ben olsam modeli yukseltmedigim için degistirmezdim.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç mantıklı değil. Hem model yenilenmeyecek hem hb araç alacaksınız hem komple bakıma sokacaksınız,hem sizinkinsen daha boyalı, hem renk koyu. Sizin yerinizde olsam birikim yaparak daha gençlere(2007-2010) bakardım.

S4 Mini'den Tapatalk ile Gönderildi.

fatihko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyota daha iyi değiştirmeyin. Üzerine 5 bin alırsanız değiştirin :)

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hic gerek yok ayni yaşta asabi yukari yakin arabalar araba degisilecekse ya segment değişecek yada 4-5 yas genclesecek

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstüne 1 000 tl den fazla vermeyeceksen değiş. Sanırım fiyatlardan pek bi haberin yok. Adamlar 94 model corollaya 17,500 istiyorlar :D

memin60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstüne 1 000 tl den fazla vermeyeceksen değiş. Sanırım fiyatlardan pek bi haberin yok. Adamlar 94 model corollaya 17,500 istiyorlar :D
Üstadım haklısın 94 e o parayı istiyorda bizim 99 lar kedi gözmüş biliyorsun, birde 1.3 motor deyince adam şöyle bi geri çekiliyor.Hakikaten pazar konusunda araba sıkıntı yaşıyor.13.500 civarında satıp önce nakide çevirmeyi düşünüyorum inşaallah doğru karar olur :)

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstadım haklısın 94 e o parayı istiyorda bizim 99 lar kedi gözmüş biliyorsun, birde 1.3 motor deyince adam şöyle bi geri çekiliyor.Hakikaten pazar konusunda araba sıkıntı yaşıyor.13.500 civarında satıp önce nakide çevirmeyi düşünüyorum inşaallah doğru karar olur :)

O kasanın düz far olanı tutuluyor. Çift yuvarlak far olanları biraz sıkıntılı diye biliyorum. Ama ortalama 12- 14 bin arası da değişiyor fiyatları sizin aracın.
Ayrıca o paraya o klasmanda bir araç da alacaksanız hiç satmayın aracınızı. Dertsiz başınıza dert alırsınız.

Ama ben üzerine satıp bi 4 - 5 bin ekleyeceğim derseniz 2003 Astra G alırsınız.

Tabi bunlar benim görüş ve düşüncelerim başkalarına göre çelişki de gösterebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...