Citroen C-Elysee'yi nasıl bilirsiniz?

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah inci gibi parlıyor... Hayırlı olsun tekrardan :)

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun.
Kazasız, belasız ve cezasız kullanın.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amin arkadaşlar, Güzel dilekleriniz için teşekkürler. Allah hepimize daha iyilerini nasip etsin...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız binmeniz dileğiyle, hayırlı olsun...

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, Allah her daim ilk günkü keyifle sürmek nasip etsin.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Konuyu hortlatiyim. Araçtan memnunmusunuz. Yakıt tüketimi, dayanıklılık,konfor,bagaj hacmi olarak. Kayınpederime düşünüyoruz.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiye ederim hocam...
yakıt tüketimi 4.5 lt civarında sürekli...
seri, torku yüksek, önceki aracı ne bilmiyorum kayınpederinizin ama farkı hissedecektir,
bagaj resmen eşşek gibi yükle yükleyebildiğin kadar... :D
konfor için ön koltukar daha konforlu diyebilirim bana öyle geldi arkada pek rahat edemedim, diz mesafesi yeterli ama sürücü ve ön yolcu koltuğu insanı sarıyor, rahat...
dayanıklılık konusunu allah sınatmasın şimdilik sıkıntı yok... araçta ses de yok, alındığındaki gibi, alalı 5.000 km oldu...
Ben bile ileriye dönük düşünmeye başladım, ama fiyatlar çok yükseldi bilginiz olsun... Babamın 34.500 e aldığı aracı, şimdi 40.000 den aşağı vereni sopayla kovalıyorlar o derece...

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
tavsiye ederim hocam...
yakıt tüketimi 4.5 lt civarında sürekli...
seri, torku yüksek, önceki aracı ne bilmiyorum kayınpederinizin ama farkı hissedecektir,
bagaj resmen eşşek gibi yükle yükleyebildiğin kadar... :D
konfor için ön koltukar daha konforlu diyebilirim bana öyle geldi arkada pek rahat edemedim, diz mesafesi yeterli ama sürücü ve ön yolcu koltuğu insanı sarıyor, rahat...
dayanıklılık konusunu allah sınatmasın şimdilik sıkıntı yok... araçta ses de yok, alındığındaki gibi, alalı 5.000 km oldu...
Ben bile ileriye dönük düşünmeye başladım, ama fiyatlar çok yükseldi bilginiz olsun... Babamın 34.500 e aldığı aracı, şimdi 40.000 den aşağı vereni sopayla kovalıyorlar o derece...

Dün test sürüşüne çıkma fırsatı buldum. Hoşuma gitti diyebilirim. En dolusu nakitte ve kampanyayla 47500 fiyat aldım bayiden

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun artık duruma göre bir karar verirsiniz... ;)

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir şirketten verdiler, 1 hafta kullandım, 2-3 gün önce teslim ettim. (1.6 HDI)

Araç hafif olduğu için 230nm tork ile çok atik, kendini çok rahat kaldırıyor ve sürüş keyfi (ş. içinde) gayet yüksek, süspansiyonu yumuşak, vites geçişleri tatlı, bagaj hacmi muazzam. Frenler oldukça hisli. Yakıt son derece az.

Öte yandan uzun yolda biraz can sıkıyor, 5. vites oranı uzun tutulmuş ve araç sizi sürekli 110 civarında gitmeye zorluyor, hızı düşürürseniz alt devirlere inildiği için motor biraz titreşimli çalışıyor ve bu bantta pek tölerans yok, illa biraz devir istiyor yani. Bir de biraz fazla rüzgar sesi alıyor. Malzeme kalitesi elbette B sınıfı olduğu için düşük ama bozuk yollarda kayda değer bir ses yapmıyor. Zira süspansiyon gayet yumuşak olduğu için ses de az geliyor.

Sıfırları çok pahalı (53 civarı) bana göre o para verilmez ama 1 yıllık, henüz 10.000 km'de olanları (Full paket) 44-45 civarına veriyorlar. Gayet mantıklı bir seçim olur.

Özetle, eksileri olmasına rağmen bana göre çok tatlı ve uygun fiyata pek de, çok da alınası bir aile aracı. Özellikle şehir içinde ben çok sevdim. :)