çıkma brigstone turanza 215 50 17

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: çıkma brigstone turanza 215 50 17

A14NET link' Alıntı:
Kargolara baktım abi en ucuzu sürat, hatta daha da ucuzunu buldum ptt kargo ile 32TL tutuyor.

Abi sahibindene üyelik ve ilan vermek çok çok basit. Get ile olunca hem havale parası olmicak, hemde ben k.kartı ile ödemiş olacağım. Bu arada senden %7 komisyon kesecekler, o yüzden ilanı 81TL den verirsin abi. İlan numarasınıda bana verdin mi tamamdır.
yaw nereden çıkardın şu sahibini geti :) sen bana ptt ile gönderirsen havale parası olmaz zaten yada eft yaparsan gene havale parası olmaz. bu arada ptt kargo daha ucuzsa neden ptt ile göndermiyorum?
bir de sahibindene ilan verirsem, o arada biri alım yaparsa ne olacak? gel bırak şu geti
sen bana lastiği teslim aldıktan sonra gönder. forumda bir kaç kişiye ufak tefek bir şeyler sattım hepsine de teslim aldıktan sonra hesap numarası verdim zaten.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
yaw nereden çıkardın şu sahibini geti :) sen bana ptt ile gönderirsen havale parası olmaz zaten yada eft yaparsan gene havale parası olmaz. bu arada ptt kargo daha ucuzsa neden ptt ile göndermiyorum?
bir de sahibindene ilan verirsem, o arada biri alım yaparsa ne olacak? gel bırak şu geti
sen bana lastiği teslim aldıktan sonra gönder. forumda bir kaç kişiye ufak tefek bir şeyler sattım hepsine de teslim aldıktan sonra hesap numarası verdim zaten.
Tamam Halil abi dediğin şekilde yapalım. Yanlış anlama lütfen güven problemi falan asla yok. PTT kargo ile yapalım.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serkan'la telefonda görüştük satış kapanmıştır. tesadüfe bakın ki aynı anda diğer iki yamalı lastik için de başka bir forumdan bir arkadaşla görüştük. o satış tam noktalanmadı ama vazgaçmediği sürece diğer iki yamalı lastik de satıldığından satış bitmiştir. dağılabilirsiniz :)

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

halıl abı cok arayan varsa bana yonlendır :D kara borsa oldu senn lastıklr :)))

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
serkan'la telefonda görüştük satış kapanmıştır. tesadüfe bakın ki aynı anda diğer iki yamalı lastik için de başka bir forumdan bir arkadaşla görüştük. o satış tam noktalanmadı ama vazgaçmediği sürece diğer iki yamalı lastik de satıldığından satış bitmiştir. dağılabilirsiniz :)
Sağlamı ben kaptım.  :D :D :D

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
halıl abı cok arayan varsa bana yonlendır :D kara borsa oldu senn lastıklr :)))
bilseydim açık arttırma yapardım :D

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2.5 ay sonra mutlu son. Hayırlı olsun herkese

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et