Cihazın Yazılımını Değiştirmek

aurelious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar.. Benim merak ettiğim bütün Multimedia-GPS sistemleri Windows CE üzerinde çalışan programlarsa , bu yazılımı değiştirsek örneğin problemli Necvox yazılımını kaldırıp yerine Flyaudionun ( ya da Cyclone )  yazılımını yüklesek bütün fonksiyonlar çalışır mı ? Sonuçta buradaki arkadaşların cihazlarındaki yazılımlar Astra J donanımına göre ayarlandığından donanımsal bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Böyle birşey yapılabilir mi ?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cihazın Yazılımını Değiştirmek

Problemli necvox derken ne gibi ben 5 aydir kullaniorm tek kamera problemi yasadim o da garantiden kamera degisti baska hic bir problem yasamadim necvoxta

aurelious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özellikle necvox problemli anlamında demedim. Beğenmediğimiz bir yazılımsa komple cihazı değiştirmek yerine sadece yazılımla işi çözebilirmiyiz demek istemiştim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet navigasyon cihazları win ce yazılımlı
bu sorunun cevabı deneme yanılma yöntemi ile bulunabilir ama tabi cihazı iyi bilmek lazım
muhtemelen olabilir gibime geliyor ama olmaması ihtimaline karşı sistemi tekrar yükleyecek cd ye de ihtiyaç var aslında

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence ayrı marka cihazların yazılımları farklı cihazlara yüklenemez.
Kullandıkları chipsetler anakartları markaları farklılık göstereceğinden çalışmayacaktır.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı işletim sistemlerini kullandıktan sonra bana çalışır gibi geliyor ancak ne kadar teknik oldu bilemiyorum "çalışır gibi demek"  :) Bende olsa böyle bir cihaz araştırır biraz kurcalardım, farklı arayüzler yada kullanışlı programlar bulunabilir mutlaka.

aurelious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabadaki cihazın bir yedeğini alıp pna cihazda denenebilir sanırım ( bütün özellikleri çalışmasa da programın çalışmasını görebilmek açısından ). Benim Cyclone haftaya takılacak geldiği zaman denemeyi yapabilirim sanırım. Eğer uygulanabiliyorsa paylaşırım.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aurelious link' Alıntı:
Arabadaki cihazın bir yedeğini alıp pna cihazda denenebilir sanırım ( bütün özellikleri çalışmasa da programın çalışmasını görebilmek açısından ). Benim Cyclone haftaya takılacak geldiği zaman denemeyi yapabilirim sanırım. Eğer uygulanabiliyorsa paylaşırım.
deneme yapabildiniz mi acaba, ben de merak ediyorum bunu açıkçası

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

cihazların yazılımlarını değiştiremezsiniz

yemreozacmak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o değilde android tabanlı bir yazılım geliştirilse ne kadar mükemmel olur, aslında ios isterim ama böyle birşeye apple hiçbir zaman izin vermeyeceği için bu gibi cihazların geleceği android işletim sisteminde yatmaktadır bana göre umarım biran önce kullanılmaya başlar.