CID Ekran - Interface Uygulaması Değer Mi?

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
Selamlar,

Aracıma CID ekran alarak interface uygulaması yapmayı düşünüyorum.

Aşağıdaki linkte bulunan konuda derinlemesine araştırdım, amacım orjinalliğinin bozulmadan ön konsoldaki ekran içinde carplay gibi kullanım yapabilmek.

Ancak buna değer mi değmez mi bilemedim. Sizce bu masrafı yapana kadar android ekran alıp taksam mı?

Düşünceniz nedir?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Aracıma CID ekran alarak interface uygulaması yapmayı düşünüyorum.

Aşağıdaki linkte bulunan konuda derinlemesine araştırdım, amacım orjinalliğinin bozulmadan ön konsoldaki ekran içinde carplay gibi kullanım yapabilmek.

Ancak buna değer mi değmez mi bilemedim. Sizce bu masrafı yapana kadar android ekran alıp taksam mı?

Düşünceniz nedir?
Kaça mal olacak tüm sistem şuan 4 gb ram 64 gb hafızalı sistemler maks 7 8 bin civarı oluyor.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aracınıza uzun zaman binmeyi düşünüyorsanız ve bu işi yapınca mutlu olacaksınız bence yaptırmalısınız.

tezcankozan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ben ses işlemcisi taktım. telefonla bluetut tan bağlanıyorum tavsiye ederim. google mapi telefon dan kullanıyorum. multimedyalar ın ekran tepkileri ve cözünürlükleri bence yetersiz

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Astra h larda multimedia taktigin zaman teyp cok asagida kaliyo kullanimi cok verimli olmuyo benimkinde var asiri dikkat dagitiyor yolda giderken cud ekran bence mantikli ama maliyet olarak size kalmis