chevolet cruze ecotec motor

37OPEL37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.suatin.gezegeni.com
arkadaşlar cruze da kullanılan ecotec motor opelinki ile aynı mı? cruze un çekişinin düşük ve motorunun güçsüz olduğu söyleniyor. sizin fikriniz nedir?

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana göre modifiye edilmemiş ve fabrika cıkışlı özel bir motoru yoksa tüm araclarda biraz hanttalık var diğer markaların forumlarındada aynı konular aynı sorular mevcut buda demek oluyor ki tüm marka araclarda var bu hanttalık
performansa önem verenlerin vtec motor türü motorlu araclara yönelmeleri gerekir diğer aracların hepsi aynı
sorunuza gelince gm olayı galiba ve chevroletin servislerinin opel servislerine verilmeside buna en acık cevaptır

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
aynı motor.çekiş düşük değil kasa ağır.
cruze için 2,0 dizel motor da var yurtdışında.ama Türkiye ye ötv yüzünden getiremiyorlar.

timur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bende 2012 1.6 WTCC Edition Plus cruze var çok ğüzel megan 2 2005 vardı sattım aradaki fark çok ğüven yol tutuşu her kez bi yorum yapıyo banada alma pişman olursun dedi ama aldım 2 sene oldu daha bır vida bile değişmedi konfor hondadan daha üst ben çok memnunum çok sağlam tabi fikir ler farlı ola bilir

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cruze'nın şanzımanı rezalet.
arabanın eksantriği çok dandik direk gidiyor.
rampada ani güç kaybı için tsb raporları falan var. ama kasa olarak 10 numara...

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle konu hort. Görünüş güzel ama marka piyasadan çekildi ve önümüzdeki 10 yıl servis, parça tedariği harici ne olacağını kimse bilmiyor rower, saab, daewoo misali.

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 de 124 hp lik modelinden almıştım kasa olarak çok güzel yol tutuş da gayet iyiydi ama performans olarak tam bir rezalet. yokuşlarda 3. vitese kadar düştüğüm oluyordu 0-100 ü hiç söylemiyorum bile yaşlanıosun 100 e çıkana kadar. tam bir emekli arabası