Cep Telefonu İşi Yapan Arkadaş Var mı?

meminaraz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
rica ederim ustat gorevimiz :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merak etme hocam sihhiyede balikcioglu pasaji var k.karabekirin basinda orda git sor zaten abi bu iyi sukadar bu kotu sukadar diyorlar

O caddenin adı Necatibey Caddesi değil miydi?

ulubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasadan alacağiniz bataryaların %90 ı yan sanayi çin malı olacaktır. ya direk telpadan garantili batarya alacaksınız yada hurdaya ayrılmıs cihazlardan cıkma orj batarya bulacaksınız 2. şıkkı düşünürseniz bilgi verin ayarlamaya calısayım saygılar

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
piyasadan alacağiniz bataryaların %90 ı yan sanayi çin malı olacaktır. ya direk telpadan garantili batarya alacaksınız yada hurdaya ayrılmıs cihazlardan cıkma orj batarya bulacaksınız 2. şıkkı düşünürseniz bilgi verin ayarlamaya calısayım saygılar

Garantili nereden alabilirim?

ulubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul telpa dan alınabilir. bazı turkcell bayilerindede oluo ama telpa bandrolu olmasına dikkat edin. fiyat cok yüksek gelebilir. dediğim gibi cıkma orj isterseniz ben yardımcı olurum bi arastırın dönüş yapın

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
istanbul telpa dan alınabilir. bazı turkcell bayilerindede oluo ama telpa bandrolu olmasına dikkat edin. fiyat cok yüksek gelebilir. dediğim gibi cıkma orj isterseniz ben yardımcı olurum bi arastırın dönüş yapın

Eyvallah Mahmut teşekkür ederim. Yakınlarda Turcell yerleri var bakayım eğer olmaz ise sana özelden mesaj yollarım ;) teşekkür ederim.

meminaraz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
O caddenin adı Necatibey Caddesi değil miydi?

Evet hocam ya kusura bakma. Bi lastik mevzusu vardı arkadaşla konuştuğumuz k.karabekir demişim otomatik sana da :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben artık İzmir'e yerleştim ama Ankara ile bağımı koparmadım, bir iki ayda bir mutlaka Ankara'ya giderim, acaba caddenin ismini mi değiştirdiler dedim. Son gittiğimde Etibank binasını yerle bir ediyorlardı. :(.