Centrafuse aracımda kullandığım yazılım

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
bende Igo8 ve Türkiye 07.2008 haritası var, cep bilgisayarımda kullanıyorum (mobile 6.1) işinize yararsa gönderebilirim.

bu centrafuse ü nereden indirebiliriz acaba? katırdaki versiyon olur mu? "flux media centrafuse 2.0.806" diye bir dosya 225MB lık. Yavaştan kurcalamaya başlayayım diyorum...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur 2.1 ini indirebilirsin ben anten i sipariş ediyim bu navi işine iyicene dadanıcam ağırlık vericem torrentede bağladım ama henüz daha gelmedi 40 tane downloadum var :D sıra gelmiyor bir türlü :D

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
olur 2.1 ini indirebilirsin ben anten i sipariş ediyim bu navi işine iyicene dadanıcam ağırlık vericem torrentede bağladım ama henüz daha gelmedi 40 tane downloadum var :D sıra gelmiyor bir türlü :D
2.1 ini bulamadım, bulduğum bu 2.0.806 versiyonu. italyanca falan demişler dosya adında ama ingilizce dil seçeneği vardır herhalde. indirmeye başladım bakalım bu versiyonunu. Bir de XLE diye bir versiyonu var onu mu indirsem ki?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz bu bluetoothta bir çözüm bulalım her şey okde bir bluetooth kaldı

overhaulin42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmadımı torentte verdıgım lınk?bendeki nokia sorunsuz çalışıyor.Buarada usb gps i tr"den nerden alabılırız?bu konuda bılgısı olan varmı acaba?yada kendıne sıparıs verecek olan varsa banada yardımı olabılır mı

Son düzenleme:

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendeki versiyon 2.1.12 linklerini silmiştim ama isterseniz bir yere upload edebilirim. Omega inmiyor ama Türkiye haritası iniyor ilginç.??