CD30 mp3 Muhtemel Lens Sorunu?

sensity

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Selam,

Forumu kapsamli bir sekilde arastirdim ve bu konuda bir suru basligi okudum.

Her turlu cd markasi, yazim sitili ve modunu denedim, kesinlikle CD30 MP3 calarimin lensi bozulmus.

Sizden ozetle sormak istedigim, bunu Ankara'da hesapli ve nitelikli bir sekilde kime tamir ettirebilirim. 1-2 yere sordum utopik rakkamlar cektiler.

Yurtdisindan bu lensi modulunu alabilir miyim, daha once benzer sorunu yasayip, cozume ulastiran arkadaslar goruslerini bildirirlerse sevinirim.

Aracim 2005 model Yeni kasa Astra 1.6 HB Enjoy Spor Paket.

Saygilar..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd temizleyiciyi denedinmi arkadaşım belki pislenmişdir lensin aracın çok yeni çünkü o yaşda lens sorunu olması ilginç.. eğer kesin eminsen aslında lens sorunu büyük bir sorun değilde anlayan ustası az araba teybide olunca teyp fiyatı şişiriyorlar..

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara da Emekte Mesut elektronik var opelinde teyplerine baktığı gibi bir sürü markanında orjinal teyplerini tamir ediyorlar.Yani yetkili servisler buraya gönderiyor teypleri.Fiyat konusunda bişey söyleyemeyeceğim çünkü aklınızda nasıl bir fiyat var bilmiyorum ama garantili iş yapıyorlar.3 sene önce benim arabadaki CDR500 ü tamir ettirdim herhangi bir sorun vermeden 3 senedir çalışıyor.

sensity

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emek'teki Mesut Elektronigi bilirim, cok eski bir yerdir. Ancak ordaki yerlerinden tasinmislar.. Sasmazdaki Baskent oto Sanayine gitmisler, birde o arkadaslar bu isin Vakkosu Beymeni moduna gecmisler sanirim, 200 den assaga bu isi halledeceklerini sanmiyorum.

Hem orijinal hemde kopya cd lerde bu problemi hat safhada yasatmasindan oturu bana pek cd temizleme kitleriyle cozulecek gibi gozukmuyor.

Yanit yazan arkadaslara tsk ediyorum.

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temizlik ile alakalı bir durum değil.O cihazların kronik sorunu çabuk lens bozulması.2005 model Corsa C nin teybi 2008 dedi nalları dikti.Olay lens kirliliği değil focus zayıflığı.Gözün yenisi ile değişmesi gerekiyor.Özellikle OEM cihaz tamiri yapan yerlere götürün cihazınızı derim.Her yetkili servis bu işleri dışarda birine yaptırır.Kendi bünyesinde olmaz bu işler.O nedenle biraz sıkı araştırma yapıp cihazları nereye yolladıklarını öğrenirseniz çok güzel olur bence.

Saygılar...

sensity

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanitlar icin tskler arkadaslar. Mesut disinda bu isi daha hesapli yapabilecek veya parcayi baska bir kanaldan temin etmis biri varsa, yardimci olursa sevinirim..