Cd-Room Kağıt Yuttu ..

SahteSahne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cd-Room Kağıt Yuttu ..

eketen link' Alıntı:
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2101.msg43563#msg43563 date=1313495444]
Bazı şeyleri yazarak ifade etmeye çalışırken detaylar atlanabiliyor.

Cımbız sadece kağıt parçası cd çalar girişine yakın bir şekilde görünürken kullanılmalı yoksa evet, hassas aksamlara zarar vermek de mümkün.

Gerçi şuan tasvir edemiyorum cd çalar girişinden cımbız ne derece girebilir ki?

Ben de onu kastediyorum. Arkadaş yanlış anlamasın ama karşımızdakinin ne kadar nazik ve anlayışlı olduğunu bilmeden bu şekilde öneriler bence biraz tehlikeli. Maşa ile mangal karıştırır gibi dalmayacağını bilemeden... 011zaa
[/quote]

Dalmaz dalmaz  :D yani öyle dalmam merak etmeyin ..  Daha arkadaşların önerilerinden hiçbirini denemeye fırsatım olmadı fakat denesem bile önce aracın ve cd-room'un hassasiyetini göz önünde tutarak çabalayacağım .. ևok zorlamak iyi değildir .. Velhasılı kelam kağıdın ne kadar dibi görüp görmediği bu mevzuda hayati bir önem taşıyor .. En kısa zamanda şu cımbızlardan bulup deneyeceğim  ;) ama maşa ile mangal karıştırır gibi değil , neşter ile hasta ameliyat eder gibi  ;) eyvallah

coolman7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SahteSahne link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ..  :mad:  benim başıma bu gelenler ne bilmiyorum .. şimdi de aracım cd-room'una kağıt kaçtı .. Daha doğrusu aracıma bindirdiğim ufak bir misafir elinde ki ufak fişi aracın cd-room'umunun içine sokmuş .. şimdi cd okumuyor .. Servise götürdüm , garantiye girmiyormuş , aracın o bölümü toptan sökülüp İstanbul'a gönderilecekmiş , 15-20 gün orada incelendikten sonra masraflar bana ait olmak üzere sorun çözülecekmiş .. Tabi işçilik ve ne gerekirse herşey bana ait .. Kafam karıştı , ne yapsam bilemedim .. Hem aracımın o bölümünün söküleceğine mi üzüleyim cebimden gidecek paraya mı ? Bu işten sıyrılmanın yolu var mıdır sizce , basit bir kağıt kaçması  , onu oradan ben çıkaramam mı ?

boşuna ön koltuğa çocuk oturtmayın demiyorlar.  :D

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

çok geçmiş olsun enteresan ve kötü bir olay yaşamışsınız. Bence kağıt olayını hiç söylemeyin, çalışmıyor diye şikayette bulunun garantiden gitsin belşi slze ödetmezler. Size ödetmek isteseler bile haberim yok diyin belki ısracı olmazlar

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SahteSahne link' Alıntı:
[quote author=eketen link=topic=2101.msg43575#msg43575 date=1313497837]
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2101.msg43563#msg43563 date=1313495444]
Bazı şeyleri yazarak ifade etmeye çalışırken detaylar atlanabiliyor.

Cımbız sadece kağıt parçası cd çalar girişine yakın bir şekilde görünürken kullanılmalı yoksa evet, hassas aksamlara zarar vermek de mümkün.

Gerçi şuan tasvir edemiyorum cd çalar girişinden cımbız ne derece girebilir ki?

Ben de onu kastediyorum. Arkadaş yanlış anlamasın ama karşımızdakinin ne kadar nazik ve anlayışlı olduğunu bilmeden bu şekilde öneriler bence biraz tehlikeli. Maşa ile mangal karıştırır gibi dalmayacağını bilemeden... 011zaa
[/quote]

Dalmaz dalmaz  :D yani öyle dalmam merak etmeyin ..  Daha arkadaşların önerilerinden hiçbirini denemeye fırsatım olmadı fakat denesem bile önce aracın ve cd-room'un hassasiyetini göz önünde tutarak çabalayacağım .. ևok zorlamak iyi değildir .. Velhasılı kelam kağıdın ne kadar dibi görüp görmediği bu mevzuda hayati bir önem taşıyor .. En kısa zamanda şu cımbızlardan bulup deneyeceğim  ;) ama maşa ile mangal karıştırır gibi değil , neşter ile hasta ameliyat eder gibi  ;) eyvallah
[/quote]
sonuç ne oldu acaba?