Cd 500

Caze19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. herkese iyi akşamlar.. Bende yaklaşık 2 aydır Beyaz 2011-sport-Active Select sahibiyim.
Aracımda cd 500 mevcut. Fakat birçok ilde navigasyondan memnun değilim. Cadde ve sokakları göstermiyor.
Ankarada ikamet ediyorum. Burada gayet güzel ama çorum kırıkkale amasya vb illerde hiçbir şekilde cadde ve sokakları göstermiyor.
Bunu çözme şansımız var mı?

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cd 500

Öncelikle foruma hoşgeldiniz. CD500 sahipleri olarak uzun bir süredir güncelleme gelmesini bekliyoruz. Ha geldi ha gelecek derken aylar geçti ama güncelleme hala yok ortada. En son ulaşan bilgi Eylül ayı içinde yüklenmeye başlayacağı yönünde. Yine de çok fazla umutlanmayın derim; çünkü güncellemenin geleceği vaat edilen ilk tarih bu değildi. Şimdilik beklemedeyiz. Forumda bu konuyla yakından ilgilenen özverili arkadaşlar var sağolsunlar. Örneğin şu konuyu inceleyebilirsiniz:

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=182.0

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bunu söylemekten hicap duyuyorum ama maalesef servislerin güncellemeye ilişkin bize söylediği her tarih, koca bir BALON dan ibaret.Neden diye sorulacak olursa eğer; 2010 un aralık ayından bu yana, neredeyse her iki ayda bir, güncellemenin ötelendiği söyleniyor.Ne zamana kadar? Bilen yok.. 31agryyy

Levent003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cd500 için şuan güncelleme geldi mi peki bilginiz varmı ?

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 1 ay önce servise telefonda sordum şu an için herhangi bir güncellememiz yok demişti  walll

Levent003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben birazdan servise gidicem güncelleme geldiyse eger sizide haberdar ederim inşallah gelmiştir yeter artık navi var kullanamıyoruz rezillik !

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Levent003 link' Alıntı:
ben birazdan servise gidicem güncelleme geldiyse eger sizide haberdar ederim inşallah gelmiştir yeter artık navi var kullanamıyoruz rezillik !
4 gözle bekliyorum hadi hayırlısı..

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CD500 için güncelleme geleli çok oldu .
Ben Odak ta yaklaşık 3 ay önce yüklettim.Harita detaylandı ama İstanbul içinde navigasyonu çok fazla kullanmadığımdan fazla bir yorum yapamayacağım.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TOGI link' Alıntı:
CD500 için güncelleme geleli çok oldu .
Ben Odak ta yaklaşık 3 ay önce yüklettim.Harita detaylandı ama İstanbul içinde navigasyonu çok fazla kullanmadığımdan fazla bir yorum yapamayacağım.
Bazen hersey istanbulda mı olur diye düsünmüyo degilim  madd

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

önce filmler avrupada gösterime girir 3 ay sonra türkiyeye gelirdi şimdi dünya ile birlikte istanbulda gösterimde bizim buralara 3 ay sonra gelmiyor bile vay anasını arkadaş istanbulun yolunu tutacağım galiba,,,