CD 500 Interface ve Geri gorus kamerasi

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

ozkanc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD 500 Interface ve Geri gorus kamerasi

Merhaba Arkadaslar,

13 Mart'taki bulusmamizda bazi arkadaslarimiza Opel CD500 sistemine takilan interface'i ve geri gorus kamerasini gosterme firsatim oldu. Bilmeyen arkadaslara konuyu kisaca aktarayim. Bu interface aracin uzerinde bulunan sisteme takildigi zaman Geri gorus kamerasindaki goruntuyu ekraniniza tasiyip, geri vitese gectiginiz zaman otomatik olarak devreye girerek park sensorunun algilayamayacagi objeleri gormenizi ve ayni zamanda araciniza extra olarak taktirabileceginiz DVD player ve TV tuneri yine ekraninizda oynatmayi da sagliyor. interface ve kamerayi 500 USD ye tedarik edebiliyoruz.(ben 500 EURO biliyordum ama USD'mis) araca montajinin da 100-150 TL lik bir maliyeti var.
isteyen arkadaslar siparis verirdiklerinden 1 hafta sonra cihaz bize ulasiyor. konuyla ilgili bilgi almak isterseniz mesaj gonderebilirsiniz.

ozkanc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba Arkadaslar,

13 Mart'taki bulusmamizda bazi arkadaslarimiza Opel CD500 sistemine takilan interface'i ve geri gorus kamerasini gosterme firsatim oldu. Bilmeyen arkadaslara konuyu kisaca aktarayim. Bu interface aracin uzerinde bulunan sisteme takildigi zaman Geri gorus kamerasindaki goruntuyu ekraniniza tasiyip, geri vitese gectiginiz zaman otomatik olarak devreye girerek park sensorunun algilayamayacagi objeleri gormenizi ve ayni zamanda araciniza extra olarak taktirabileceginiz DVD player ve TV tuneri yine ekraninizda oynatmayi da sagliyor. interface ve kamerayi 500 USD ye tedarik edebiliyoruz.(ben 500 EURO biliyordum ama USD'mis) araca montajinin da 100-150 TL lik bir maliyeti var.
isteyen arkadaslar siparis verirdiklerinden 1 hafta sonra cihaz bize ulasiyor. konuyla ilgili bilgi almak isterseniz mesaj gonderebilirsiniz.

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozkanc link' Alıntı:
Merhaba Arkadaslar,

Sn ozkanc,

Bu sistemi siz broşürde bize tanıttınız acıkçası bende düşünmüyor değilim ama fiyat olarak biraz tuzlu gibi geldi.

Bu sistemi full paket olarak (interface+kamera+dvd+tv)olarak bir fiatı varmıdır?

Belki hepsibirden alınınca bir fiyat indirim politikası vardır diye düşündüm.

Paylaşım için teşekkürler.

ozkanc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben sadece kendi aracim icin tedarik ettigim icin isteyen arkadaslara da yardimci olmak babinda tedarik edebilecegimi soylemistim. satis yapmadigim icin pazarlik soz konusu degil.

erkan_onem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bluetooth özelliği de ekleneniyormu bu sistemle ?

ozkanc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erkan_onem link' Alıntı:
bluetooth özelliği de ekleneniyormu bu sistemle ?
eger CD500 ise zaten bluetooth var. ama bu cihazin bluetoothla alakasi yok. video icin arabirim..

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bildiğim kadarıyla cd500 un bluetoothla alakası yok cosmo olması lazım aracın

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

walla hangi versiyon bilmem ama çok müthiş bir ozellik

coskunt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anladığım kadarıyla Hüseyin Bey pazarlık manasında değilde bunu komple bir media paketi olarak alırsak belki daha ucuza mâl etme şansımız olur demek istemiş. Acaba bunu size tedarik eden arkadasınızdan bu konuda bilgi alabilirmisiniz ? Yada nerden alıyorsa bize bir link ulaştırabilirseniz bizde gerekli araştırmayı yapabiliriz. Konu uzun zamandır konuşulmamış. Bu konuyla alakalı bi çalışma yapan yada bu cihazı başka taktıran veya CD500 e herhangi farklıda olsa ekleme yaptıran bir arkadasımız olmus mu ? Olduysa deneyimlerini aktarırsa cok sevinirim.

Selamlar.