çarşamba muayne yaptırıyorum

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu jant ve yayla geçebilirmiyim? randevu aldım esenyurt saat 09.00 a far ayarı ve arabayı yıkatıp gidiyim diyorum. yay ve jant dışında orjinalliyi bozacak bir şeyim yok. sizce sonuç ne olur?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yanaklar çok ince duruyor ama

emrekadir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla far ayarı bende yaptırıp gittim ama adamlar bilgisayar kontrollu cihaz ile baktıklarından dolayı yinede hafif kusur olarak far ayarı problemi oluyor + motor no görünmüyor diye 2. hafif kusurun olacak nerdeyse tüm opellere yazıyorlar bunları..
onun dışında aracına güveniyorsan sorun çıkmaz trafik setin yeniyse tamamdır.

ha bu arada arka koltuktaki emniyet kemeri tokaları koltuğun altındaysa onlarıda çıkar ortaya :)

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi Hayırlısı bakalım ..... ben sınıfta kalmıştım !!! işallah sen geçersin .......

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
corsa van dan hususiye çeviren arkadaşlar arkalara emniyet kemeri taktırmayı unutmayın ağır kusur

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınızı sertce silindirlerin olduğu rampaya düşürüyorlar ön ve arkasını ayrı ayrı şayet lastikleriniz çamurluklara sürtmezse sorun yok janta,lastiğe falan orijinal mi diye bakmıyorlar, ben görevli personelle de konuştum bana bu şekilde izah etti önemli olan sürtmemesi dedi sürterse kesin muayeneden bırakıyorlarmış

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim burda bi tanıdık var far ve fren ayarını yaptırıyorum 100tl avanta veriyorum onun muayene istasyonunda arkadası var gidiyor sabah erkenden ogleni bulmadan muayene yapıp getiriyor:D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim burda bi tanıdık var far ve fren ayarını yaptırıyorum 100tl avanta veriyorum onun muayene istasyonunda arkadası var gidiyor sabah erkenden ogleni bulmadan muayene yapıp getiriyor:D
:D biz de tırmalayıp durduk yok fardı,yok ön camdı, yok egzosttu,yok lastikti ,janttı ne varsa söktük eskileri yeniledik maliyet 1600 TL. 100 lükle kurtaracakmışız demek ki :( neyse 2 sene sonra artık :D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne kadar far ayarı yapılırsa yapılsın hep kusurlu cıkıyor tuvturkun makinelerinde sorun var galiba :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne kadar far ayarı yapılırsa yapılsın hep kusurlu cıkıyor tuvturkun makinelerinde sorun var galiba :D
evet bence de far ayarı yaptırıp 3 kez farklı arac götürdüm, üçünde de sol kısa hüzme ayarsız dedıler