çarpışan oto

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün gece kaza yapmış babam..:(
her salı sahilde bir kafede(adı kafe emekli kahvesi) buluşup gece bire ikiye kadar otururlar.evi bizden 500 m daha yukarda olan arkadaşıyla peşpeşe çıkıyorlar yola bizim sitenin önünde kapalı olan kapı yüzünden babam durunca arkadan çarpıyor vatandaş.çarpmanın etkisiyle bizim araba kara tuğladan örülmüş duvara çarpıyor.bagaj yok hb olmuş vectra önde sağ far hizası 5 cm girmiş kaputtan içeri.corollanın ön sağda hafif bir göçme varmış.sabahın köründe arabyı görünce şok oldum.ısuzu kamyonu alıp corollayı fortwo ya çevircektim o sinirle..:mad:
üye araçlarında gösteremediğimiz resimleri burada gösterelim off offf...:(

grnt003mo0.jpg

grnt000br6.jpg

grnt001us4.jpg

grnt002jl8.jpg

my.php

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Kardeşim geçmiş olsun canını sıkma olacağı varmış... Benim yerimde olsan tee şimdiye damdan atlamıştın :)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Yanlız bu a kasalar çok sağlam değil sanırım buna benzer ufak bir kaza görmüştümde çok hasar vardı :S burdada arkadan 10 bilemedin 20 km hızla çarpsa çok fazla içine göçmüş gibi arka taraf ?

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
talihsiz bir durum cana bişey olmamış ya tek teselli bu diyelin :( üzüldüm

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun canının saolsun sizlere bişey olmadı

ve canım acayip sıkıldı bu gördügüm yollarda 3. vectra gt arkdan aldıgı darbede çok büyük hasar alıyo

hele bide sanayiyie gittimmi arkdan darbe alıp perte çıkmıs gt ler var benim tüpte var gözüm kortku valla bişey mi yaptırmak lazım hafif metalden

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun