Camlarda kireç lekesi var

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmirde kaç yere sorduysam taşçöz ne diyor hepsi varlığından bi haberler anlıyacağınız.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman kimyasallar kullanılırken dikkat edin ellerinize araba yaptırılır da canınız Allah korusun

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman kimyasallar kullanılırken dikkat edin ellerinize araba yaptırılır da canınız Allah korusun
Buda öyle,ben bugün biraz araştırdımda bu Taş Çözü temizlik malzemesi satan işyerinin kendi imalatı olduğunu öğrendim.İşyeri sahibinin kendi imalatı olduğunu ve sadece Nevşehir bölgesine sattığını,arabada ve evde kullanıldığını,opak boyalarda kabortada bile sorun çıkartmadığını,oto yıkamacılar ve kaborta boyacılarında kullandığını falan anlattı.Benim arabadada iki-üç sefer oto yıkamacı tarafından kullanıldı ama genede üzerinde asit içeriği yazdığı için bende çekindim açıkçası,kulanmamak yada bu işi oto yıkamacılara bırakmam lazım...
dsc00299ao0.jpg

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
taşçöz tek geçerim :)

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buda öyle,ben bugün biraz araştırdımda bu Taş Çözü temizlik malzemesi satan işyerinin kendi imalatı olduğunu öğrendim.İşyeri sahibinin kendi imalatı olduğunu ve sadece Nevşehir bölgesine sattığını,arabada ve evde kullanıldığını,opak boyalarda kabortada bile sorun çıkartmadığını,oto yıkamacılar ve kaborta boyacılarında kullandığını falan anlattı.Benim arabadada iki-üç sefer oto yıkamacı tarafından kullanıldı ama genede üzerinde asit içeriği yazdığı için bende çekindim açıkçası,kulanmamak yada bu işi oto yıkamacılara bırakmam lazım...
dsc00299ao0.jpg

İzmirde bulamayacağız desene kaç yere sordum yok yok yok :D

ALLAH rızası için birisi gönderiversin bana :rolleyes:

meto cdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes benım arabadada wardı pasta ıle cok kolay bı seferde cıkar yalnız ıyıce bastırarak yapman lazım kucuk tuplerde dıs macunu gıbı satılıyor al bıde pamuk bez falan cok ugrastırıyo pamukla hemen kokten cozum

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pasta işe yaradı ince pasta ile üstübü yardımıyla sildim bütün lekeler çıktı.

teşekkürler önerileriniz için.