Camlara film çektirmek yasak mı??

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dier şehirleri bilmiorm ama antalyada çok koyu olmamakla cam filmi hafif kusur olarak belirlenip araç muayneden geçio... böle bi durumda ceza yazmakta mümkün olmuyacaktır...
hangi muayeneden geçerseniz geçin polis yada jandarma trafik uygulamalarında denk gelirseniz ki tabi yine bu kolluk kuvvetlerinin insiyatifine kalmış bir şey canları isterse anında yazar cezayı. cezanın iptali için ancak mahkemeye başvurursunuz. eğer mahkeme sizin aracın filmleri olduğu halde muayeneden geçipte trafik ekiplerince ceza yazıldığını mantıksız bulup kabul ederse iptalini o zaman ceza ödemezsiniz ve o mahkeme kararınıda tüm arkadaşlara dağıtarak büyük bir iylik yapmış olursunuz. :) başka şekilde sakın trafik ekipleriyle her hangi bir tartışma içine giripte daha fazla ceza ödemeyi göze almayın derim..! :)

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu gün bir numara solo-grad film çektirdim. tam ayarında oldu
dscn1752n.jpg

yigitbaran06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Filmleriniz hayırlı olsun, yakışmış, benim de arkalarda 2 numara var. Yaklaşık 1 yıl olacak,şimdilik hiç bir sorun yaşamadım. 4 yıllık şöförlük hayatımda öyle ciddi bir polis yada jandarma çevirmesi ile karşılaşmadım. Çok şükür Allahıma :)

uk7681

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ufak sehırde sorun yaratabılır, sonucta cok fazla polıs yok o polısın senı grme ihtımalı daha yuksek arabanı mımleyebılırler.Basını agrıtabılırler ama filmsizde arabaya binilmez :)

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim korkum ufak şehir değil ist. çok sık gidiyorum orda sıkıntı yaşarım gibime gelio aracım 39 plaka lüleburgazlıyım. ve öğretmenim burgaz polisi mimlesin sorun değil. diyeceğim laf okul bahçesinde güneşin altında arabanın içi yanmasın die çektirdim dedim mi salarlar gibime geliyor.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Filmleriniz hayırlı olsun, yakışmış, benim de arkalarda 2 numara var. Yaklaşık 1 yıl olacak,şimdilik hiç bir sorun yaşamadım. 4 yıllık şöförlük hayatımda öyle ciddi bir polis yada jandarma çevirmesi ile karşılaşmadım. Çok şükür Allahıma :)
teşekkürler:)

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla bende hiç polis tarafından durdurulmadım ama jandarmaya denk gelirse ne yapacakları belli olmaz

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filmler hayırlı olsun dtvolkan . daha yakından çekilmiş fotoğraf görme imkanımız varmı? özellikle karşı tarafı gösterebilecek gibi olursa sevinirim. 1 numaranın ne kadar koyuluk getirdiğini anlamak açısından.

hasanede

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar muayeneden hafif kusurlu geçiyor ama k.y.t.k nundan geçmiyor cezası var ve araçtan ya filmi sökeceksin ya da ruhsata işleteceksiniz