Cam Yıkama Fıskıye Ayarı

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Cam Yıkama Fıskıye Ayarı

arkadaslar demo calısmasını bitırdım bakalım serı uretıme gecmeden sadece bır denemelerım kaldı.

scaled.php

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

ilk buluşmada komple ayar veririz ozaman

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
sn a14 net ozelden sıze mesaj attım yaptıgınız olculerı verırmısınız dıye cevap gelmedı bugun servısteydım orjınal parca uzerınden olculerı aldım yarın yapıyorum bu arada tesekkur edıyorum ılgınızden dolayı versenız bır yerlerınız eksıle bılırdı .ankarada kı arkadaslar cam fiskiyesi ayarlama aparatında her turlu yardımcı olunur saygılar burası nasıl bır paylasım sıtesıdır arkadas anlamadım gıttı vallahı mıllet sankı yenı kesıf yapmıs gıbı patentınıde alsaydında tam olsaydı :)
sn.tonyhawk online olmamış olabilir mi 14 ünde girmiş en son?

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Denemeler başarılı olur da seri üretime geçerseniz, haberimiz olsun. Ben alabilirim.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
arkadaslar demo calısmasını bitırdım bakalım serı uretıme gecmeden sadece bır denemelerım kaldı.
kolay oluyorsa bir tane de ben isterim

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

astraowner link' Alıntı:
sn.tonyhawk online olmamış olabilir mi 14 ünde girmiş en son?
malesef ona cok dıkkat ettım bu konuda cvp bıle verdı ama olculerı atmadı arkadas sagolsun

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

insignia ya denedım oldu arkadaslar cok dusuk malıyet bırde bu sadece cubuk gıbı olmayacak "L " seklınde olucakkı egıp bukmek kolay olsun son halını cumartesı bıtırırım resımlerınıde koyarım elimdeki malzeme bu oldugu ıcın boyle basıt bırsey yaptım
ekoli06 link' Alıntı:
Denemeler başarılı olur da seri üretime geçerseniz, haberimiz olsun. Ben alabilirim.
valahı bırde cumartesı son halını yapabılırsem vakıt bulup sırket ıslerınden haber verırım sıze 

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Ücreti karşılığı bende birtane rica etsem?Aranızda sizlere en uzak ben varım :( buluşmalarada katılamıyorum zaten

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Ücreti karşılığı bende birtane rica etsem?Aranızda sizlere en uzak ben varım :( buluşmalarada katılamıyorum zaten
sn bugra bır sekılde hallederız sorun olmaz vakıt sıkıntım var bırde zaten tam oldu dıyeyım ıcıme sinsin toplu sıparsı alıp bırgunde hallederım dıye dusunuyorum malzeme parasına halledecez merak etmeyın

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
insignia ya denedım oldu arkadaslar cok dusuk malıyet bırde bu sadece cubuk gıbı olmayacak "L " seklınde olucakkı egıp bukmek kolay olsun son halını cumartesı bıtırırım resımlerınıde koyarım elimdeki malzeme bu oldugu ıcın boyle basıt bırsey yaptımvalahı bırde cumartesı son halını yapabılırsem vakıt bulup sırket ıslerınden haber verırım sıze 

Teşekkürler.