cam silecekleri

• Konuyu başlatan karaoglan
  • Başlangıç tarihi
K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş
bugün servise gittim cam silecekleri camı temizlemiyordu
verdikleri cevap aynen şu aracınız 6 aydan fazla olduğundan garanti kapsamında değil
sileceklerin garantisi 6 aymış bu aracı satarken 2 yıl garanti veriyorlar bu nasıl 2 yıl garantidir. her parçanın değişik süreli garantisimi var, opel işi bozdu iyice

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cam silecekleri

Bende aynısını yaşadım garantiye sokmadilar. Gicirtilarla devam cozumde bulamadım:(

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Böyle kelime oyunlarıyla garantiye sokmuyorlar ya deli oluyorum. Dava etseniz kesinlikle kazanırsınız. Arabanın tamamı garantili diye satmadılar mı? Sattılar. Şimdi neymiş 6 ay vs. ayıptır... Başka bir servise gidip gösterin derim...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben fazla silecek kullanmadığım için 15 aydır sıkıntısını görmedim..

aloreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Silecekler , debriyaj , frenler vs parçalar sarf edilen malzeme olduğu için garanti kapsamında değildir.

Ancak kampanya kodu gibi durumlarda fabrikasyon hatalarında mağduriyet gideriliyor.

Sıfır km aldığım aracım , servisten çıktıktan 5 km sonra silecekleri denediğimde beynimden vurulmuşa döndüm. Sol silecek atlayarak siliyor ve gacur gucur ses yapıyordu.

Servise götürdüm , yaklaşık 5 kişi olayı inceledi ve bir şey olmadığı kanısına vardılar. Test aracına bindik hiçbir sorun yoktu. Bana arabamda sorun olmadığını test aracındada aynı şekilde sildiğini söylediler. Baya bi direnmeme rağmen bir türlü kabul ettiremedim. Gözümle görüp kulağımla duyduğum şeyi saatlerce inkar ettiler. En sonunda olay yerinden geçen bir usta , bize kulak kesilmiş. Geldi 6.kişi olarak baktı. Dediki bu silecek arızalı , hele hızlandığında hiç silmez ! Aynen de öyle oluyordu. Hemen tutanak tutup , sileceğin fabrikadan hatalı geldiğini falan belirten bir yazıyla opel'le fotoğraflı falan baya bi yazıştılar. Bir ara araba kayboldu serviste, bana sileceğin değişmeye gittiğini söylediler. Son birkaç güne kadar sileceğin değiştiğini düşünüyordum. Ancak sileceği değiştirmediler , kaygan bir madde sürdüler ve kısa süreli olarak sorunu çözdüler. Çünkü aynı sorun yine başladı !

Arabayı yine servise götüreceğim , ama bu sefer nolucak çok merak ediyorum.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Talihsiz bir durum, ben hiç böyle bir şey yaşamadım. Ne silecekte ne de yürür aksamda teslim alırken veya sonrasında bir sorun yaşamadım. Ama servislerin duyarsızlığı konusunda çok şikayet ver, umarım şansınız yaver gider ve derdinizi anlatırsınız.  okkk

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aloreis link' Alıntı:
Silecekler , debriyaj , frenler vs parçalar sarf edilen malzeme olduğu için garanti kapsamında değildir.

Bilgi doğru +1

Bülent Bey'in dediği gibi opelgm.com dan sipariş edin, serviste kazıklanmayın. Ben 1 ay kadar önce aldım buradan ve sonuç mükemmel  bravoo

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Bosuna ugrasmayin arkadaslar.

http://www.opelgm.com/Opel-Astra-J-On-Silecek-Seti-Aerotwin-BOSCH-GELDI,PR-6043.html

Burdan temin edebilirsiniz servisin 3/1 fiyati.

Bülent abiye kulak verin arkadaşlar. Montajı falan çok basit, ne ses kalıyor ne temizlememe sorunu. Yakın zaman önce aldım, bunca zaman yaşadığım eziyete lanet ettim :)