Cam filminden ceza yedim :'(

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arkadaşlar ben hala vakit bulupta emniyete gidip düşümünü yaptıramadım bazı arkadaşlar ben cezayı yedim yatırdım ama söktürmedim düşümde yaptırmadım diyor sorgulamadada baglanmadım diyor ne kadar doğru ? cezadan sonra hıc çevırmeye denk gelmedim ne işse :S bi çevirmeye geldiğimde araç sorgulandıgında düşüm yapılmadıgı için bağlarlarmı acaba bilgisi olan bi yardım etsin okadar yazışma oldu herkez bişe söleyledi ama bu yok

Eh bir deneyin şansınızı. Fakat sonrada arabam bağlandı diye başlık açmayın :)

musty.skr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eh bir deneyin şansınızı. Fakat sonrada arabam bağlandı diye başlık açmayın :)

Şansımı deneyeyim demiyorum ki. Benim gibi ceza yiyen illaki vardır. düşümle ilgili tam birşey yok çünki şimdi bi arkadaşla konuştum oda ben de yemiştim ama düşüm yaptırmaya gerek yok dedi :S bi çevirmede bağlanırmıyım gece gece mesela hiç hoş değil şimdi bekliyorum araba çekmek için gelen polis olursa önüne atlıcam nedir ne değildir o söyler heralde

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Uzun yıllar devlet memurluğu yapan biri olarak, benden sana tavsiye "devletle inatlaşma olmaz" , ummadığın bir anda mağdur olabilirsin.

musty.skr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun yıllar devlet memurluğu yapan biri olarak, benden sana tavsiye "devletle inatlaşma olmaz" , ummadığın bir anda mağdur olabilirsin.

Abi inat etmiyorum araba bende değildi hafta sonu geldi hafta sonuda devlet daireleri kapalı bugün bende şuanda çalışıyorum bi polis denk gelse sorucam bana sölediği yönde hareket edicem iş yerinden bi şekılde çıkıp trafıge giderım bakalım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben kısa vade için değil uzun vade için bu yorumu yaptım.

zanoylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şansımı deneyeyim demiyorum ki. Benim gibi ceza yiyen illaki vardır. düşümle ilgili tam birşey yok çünki şimdi bi arkadaşla konuştum oda ben de yemiştim ama düşüm yaptırmaya gerek yok dedi :S bi çevirmede bağlanırmıyım gece gece mesela hiç hoş değil şimdi bekliyorum araba çekmek için gelen polis olursa önüne atlıcam nedir ne değildir o söyler heralde

Ben sana anlatayım kardeş;

Cam filminden ceza yersin sana ceza ile birlikte izin belgesi vermeleri lazım belli günler için genelde 7 veya 10 günlük olur bu. Yediğin ceza akşam bilgisayara işlenir izin belegesi verilen sürenin sonunda şayet filmleri söktürüp ilgili bir trafik kuruluşuna gidip ben filmleri söktürdüm diye ibraz etmezsen bilgisayar otomatik olarak aracın kayıtlarna yakalama şerhini düşer

musty.skr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sana anlatayım kardeş;

Cam filminden ceza yersin sana ceza ile birlikte izin belgesi vermeleri lazım belli günler için genelde 7 veya 10 günlük olur bu. Yediğin ceza akşam bilgisayara işlenir izin belegesi verilen sürenin sonunda şayet filmleri söktürüp ilgili bir trafik kuruluşuna gidip ben filmleri söktürdüm diye ibraz etmezsen bilgisayar otomatik olarak aracın kayıtlarna yakalama şerhini düşer

Teşekkür ederimm :) varsayım değil de bunu istiyodum.

herneyse bugun söğütlüçeşme emniyete gittim beni muayine istasyonuna yolladılar sordum muayinemi olcak araç sadece camlara bakalar dedi aracın normal şartlarda 2 ay fln kalmıstı muyineye ama istanyonu aradım randevu için kanuna göre cam fılmı abart egzoz gibi araca uygulamadan yakalanıldıgından arac tüv den bır hafta oncede geçmıs olsa tekrar muayine olmak zorunda dedi bende çarşambaya gün aldım yarın gaz sızdırmazlık aracın borçları fln bi ton iş var yani

berko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filme ceza yazıyolar diye bende yaptırmadım. Çünkü film en kolay çevirme nedeni bi çevrilirsem egzos falan çıkamam işin içinden. Ama arabamı değiştirince yaptırcam, çevrilirsem diycem yasaksa senin ekip otonda niye en koyusundan film var??????

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
filme ceza yazıyolar diye bende yaptırmadım. Çünkü film en kolay çevirme nedeni bi çevrilirsem egzos falan çıkamam işin içinden. Ama arabamı değiştirince yaptırcam, çevrilirsem diycem yasaksa senin ekip otonda niye en koyusundan film var??????

Çünkü onlar hava olsun diye değil güvenlik amaçlı, yapıyor...