cam filmi

grossien

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.astra j aracıma cam filmi taktırmayı düşünüyorum.opel servisi 550 tl fiyat istedi, serviste yapılan filmin kalitesi nasıldır?fiyatına değermi?ya da başka bir yerde mi yaptırsam?Ayrıca 1 ve 2 numara arasında kaldım.2 numara geceleri görüşte bir sıkıntı yaparmı?yardımcı olursanız sevinirim.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cam filmi

Bence dışarıdada fiyat sorun çünkü servislerde dışarıdan adam çağırıp yaptırıyor. 3M Llumar Solargard markaları piyasa en bilinen ve kaliteli markalardır cam filminde.ilk başlarda zorluk çekersiniz salıştıktan sonra sıkıntı olmaz önlar 1 arkalar 2 de yapabilirsiniz

grossien

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

önler1 arkalar 2 görüntü olarak nasıl olur.aslında benim amacım güneşten korunmak sadece 1 işimi görürmü?serviste başka işim vardı filmede bakmıştım normalde 2 numaranın görüntüsü iyiydi neredeyse film yok gibiydide gece nasıl olur onu kestiremedim

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lumar ATC 35.
Tavsiye ederim

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Lumar ATC 35.
Tavsiye ederim
kesinlikle llumar önler 1 arkalar 2 en iyisi ilk aracımda on ve arka 2 idi gündüz harika ama gece dönüşlerde ışık olmayan yerlerde camı açmam gerekiyordu. şimdiki aracımda önleri 1 arkaları2 yaptırdım tam ayarında oldu.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim ön cam hariç hepsi 2 numara lumar herhangi bir görüş sorunu yok, servislerde filmci yok zaten dışarda yaptırıyorlar.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beş cam hepsi 2 numara, güneşten muazzam bir koruma,gece görüşünde hiç bir sıkıntı yok,,,tavsiye ederim....

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim onler 1 arkalar 2 numara.
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=11822.885

Burda on arka numara farkini anlamazsin ama, Disardan iceri in gorunmedigine fakat icerden disarinin rahat goruldugune dikkatini cekerim. Markasi lumar. Omur boyu garantisi var. atarsa bozulursa herhangi bir limar bayisinde ucretsiz degistiriyorlar. Benden onceki sahibi yaptirmisti. Fiyat olarak 700 TL odemis. Faturasi vardi.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

oceans34 link' Alıntı:
ön cama yapılması yasak dimi
Hepsi yasak  :) Muayenede hafif kusur geçiyor, trafik polisi kafaya takarsa 166 TL ceza yazar. Filmleri sökerek emniyete gider kontrol ettirirsiniz yoksa trafikten men edilir aracınız. Polis açısından risk var yani. Bu bakımdan 400-450 lira verip Lumar takılması riskine girilmesini tavsiye etmem. Polisle sorun yaşarsanız 600 lira gibi ciddi bir külfetle karşılaşabilirsiniz. Eski aracımla Kızılayda polisle sorun yaşadım, abi ceza yazma filmleri çizeyim dedim ve güzelim lumarlara 4 adet x yaparak cezadan kurtuldum. Ceza öncesi son kozlarınızı oynayın  :)