cam filmi olanlar dikkat

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
İstanbuldamı bağladılar arabanı_?Neresinde_?

Bizim araçlarımız muayeneden geçmiyorsa devlet araçlarıda geçmicek onlardamı sökücek filmlerini saçmalık..

Sercan selam, bende polise senin kendi filmine bak daha koyu senin aracını bağlatmayanın diye başlayınca iş uzadı zaten tespitten sonra bile yokuş yaptılar, gün gelir rampa görürler.

Ben Feneryolunda
Arkadaşım ise Pendikte bağlandık. Sanırsam biri bunlara para lazım filmlere yazın günde şu kadar koçan bitirin dedi. Bu aralar sıkıntı, muayene istasyonu filmden bağlananlarla dolu. Gidip Tespit vs. yaptırıyorsunuz, filmi sök tamamdır değil yani.

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Filmsiz araba boş duruyor ya benim filmleri polis jiletle çiziyodu lumar belgesini gösterdim araç servisten çıkmadan filmli çıktı dedim birzda tanıdık çıkınca zar zor bıraktı hakketen serviste çektirdim hiç olmadı ilerde renkli cam yaparız =)

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Filmsiz arabada kendmi çıplak gibi hissediyorum :D

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sercan selam, bende polise senin kendi filmine bak daha koyu senin aracını bağlatmayanın diye başlayınca iş uzadı zaten tespitten sonra bile yokuş yaptılar, gün gelir rampa görürler.

Ben Feneryolunda
Arkadaşım ise Pendikte bağlandık. Sanırsam biri bunlara para lazım filmlere yazın günde şu kadar koçan bitirin dedi. Bu aralar sıkıntı, muayene istasyonu filmden bağlananlarla dolu. Gidip Tespit vs. yaptırıyorsunuz, filmi sök tamamdır değil yani.

Ben 1 ay önce falan çevirmeye girdim niye film var falan dedi dedim hani sadece güvenlik için görüyosunuz araçta modifiye parçada yok diye iyi tamam dediler yolladılar.
İstanbulda eskiden filmleri bu kadar sorun etmiyorlardı ama gece taksim-tepebaşı ve beşiktaş-ortaköy yollarında alkol kontrolü var ordakilerde eskiden bişey demiyordu ama şimdi duyduğuma göre ceza yazmaya başlamışlar.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renkli cam en iyisi ozaman bişey diyemez :):) doganımın camlarını birsoruyum :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Filmsiz araba boş duruyor ya benim filmleri polis jiletle çiziyodu lumar belgesini gösterdim araç servisten çıkmadan filmli çıktı dedim birzda tanıdık çıkınca zar zor bıraktı hakketen serviste çektirdim hiç olmadı ilerde renkli cam yaparız =)

Film sökülmez İstanbul'da..Aracın içini afişe etmeye niyetim yok bu kadar ne üdüğü belirsiz insan varken...Egzoz cezası yediğim gün filmi yazmadılar , sormadılar bile.
Renkli camın cezası daha fazla bu arada. Camdaki koddan anlaşılıyor orjinal renkli mi değilmi diye.

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filmsiz çıkmam :) ne öle akvaryum gibi.6 senedir geziyorum,sadece 1 kez sorun oldu,o zaman da tamam sökücem falan diyip atlattım.Ankara artık çok sıkı bu konularda,kızılaya girerseniz kesin polis çevirir.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Valla şimdi onları da içeriye buyur ediyorlar, bir film için babanı da yakma derim :kop:
:kop::kop::kop:

Akvaryum gibi gezmem diyorsunuz fakat nedense cezayı yedikten sonrada hemen
başlık acılıyor :)