cam filmi istanbul :) 130+126:)

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu bugün nasıl aradım cam filmini... güneşten kollarım yanıyo artık... camı şeffaf açık siyah cam boyası ile boyatsak oda yasak kapsamındamıdır acaba...

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim anlamadıgım sanırım xenon farada ceza var... e peki doğuştan xenon farlı olan araçlar napıyo lüks sınıfına giren araclar... mercedes te bmw de son model tüm araclarda cogunda xenon görüyorum... pek bişi anlamadım xenon fara ceza varsa yuh derim artık...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
benim anlamadıgım sanırım xenon farada ceza var... e peki doğuştan xenon farlı olan araçlar napıyo lüks sınıfına giren araclar... mercedes te bmw de son model tüm araclarda cogunda xenon görüyorum... pek bişi anlamadım xenon fara ceza varsa yuh derim artık...
Felaket tellalları yanlış şeyler söyleyip insanları yanıltıyorlar, orjinal olan herşey serbest, çakmalar yasak.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Nedense bizim filmlere bugüne kadar hiç bir şey denilmedi ve aracın içide güneş vurmadığı çok az görünüyor? :confused:

Ne kadar garip.. :)

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi geldim muayeneden Şase numarası ruhsatta WOL muş W0L olması gerekiyormuş ek1 gerekiyormuş. Arka kemerlerin tokaları koltuğun altındaymış çok dikkatli tüvtürk çalışanımız arka emniyet kemeri yok yazmış. Cam filmine hafif kusur demiş ama ek1 den dolayı filmlerde sökülecek. Egzoz paslı demiş de onu anlayamadım dışına bakarak mı kara veriliyor. Egzozu değiştireli 1 sene olmadı. Yani bizim filmlerde gitti :(

Şasi numarasından bende korkuyordum.Başka kapıdaki bir aracı bıraktılar bende kesin kaldım diyordum,baktım görevli elinde pulla geldi ve çirkin şeyi plakama yapıştırıp filmlere hafif kusur yazdığını söyleyince rahatladım ;)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+ bir de o beğenmediğin polislerde muazzam bir soğukkanlılık olmalı. Bizim formda bile halen görev yapan (veya bir yakını polis olan) arkadaşlarımız var o nedenle kelimeleri biraz daha dikkatli seçmemiz gerekir. Diğer yandan resmi elbiseyi sırtımıza geçirip, belimize silahı takınca acaba bizler nasıl oluruz ki? Bir garip vatandaş iken bu kadar kural tanımazsak biraz fırsatını bulunca kimbilir neler yapmayız.

Vatandaş olarak uy abi ozaman kurallara o nedemek yaa bizde olsa biz nasıl olurduk ?? böle bi mantık böle bi yürütme yok. nerden çıkartıyorsunuz bunları...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Vatandaş olarak uy abi ozaman kurallara o nedemek yaa bizde olsa biz nasıl olurduk ?? böle bi mantık böle bi yürütme yok. nerden çıkartıyorsunuz bunları...
Dikkat edersen devamlı kurallara uyalım, kötüyü örnek olarak almayalım diyoruz. Ama gene de, ara sıra da olsa aynı konudan bir iki defa ceza yendiği halde, gene yaparım diyerek inatlaşmak yanlış. Ortada kabul etmemiz gereken bir gerçek var. İster beğenelim ister beğenmeyelim. TC sınırları içerisinde cam filmi yasak, polis çevirdiğinde babalar gibi ceza yazar, bir şey diyemeyiz. Diğer yandan resmi araçlarda var, sınıflı kişilerin araçlarına arka çıkılıyor, kanun eşit uygulanmıyor veya bu tür eklentiler keşke ruhsata işlenebilse gibi hususları tartışabiliriz, bu tür fikir alış verişleri gayet doğaldır. Ama yasak olan bir şeyi yapana özenmek, onu örnek almak güzel değildir. Şimdi arkamız olsa yasak olan eklentileri aracımıza uygulasak o zaman o kişilerden ne farkımız kalır.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dikkat edersen devamlı kurallara uyalım, kötüyü örnek olarak almayalım diyoruz. Ama gene de, ara sıra da olsa aynı konudan bir iki defa ceza yendiği halde, gene yaparım diyerek inatlaşmak yanlış. Ortada kabul etmemiz gereken bir gerçek var. İster beğenelim ister beğenmeyelim. TC sınırları içerisinde cam filmi yasak, polis çevirdiğinde babalar gibi ceza yazar, bir şey diyemeyiz. Diğer yandan resmi araçlarda var, sınıflı kişilerin araçlarına arka çıkılıyor, kanun eşit uygulanmıyor veya bu tür eklentiler keşke ruhsata işlenebilse gibi hususları tartışabiliriz, bu tür fikir alış verişleri gayet doğaldır. Ama yasak olan bir şeyi yapana özenmek, onu örnek almak güzel değildir. Şimdi arkamız olsa yasak olan eklentileri aracımıza uygulasak o zaman o kişilerden ne farkımız kalır.

bende aynını diyorum. hatta başka örnek veriyorum vergi almadığın yandaşlarından, para babalarından ,alınmayan vergiler bizden benzin seklinde alınıyor bende demişimki bu düzene çomak sokarım. ona bişey denmiyo banada denmesin demiyorum yasaksa herkese yasak olsun. o poliste, valide aracında cam filmi kullanmasın. illa kullanılacaksa silah ruhsatı gibi güvenlik sebebiyledir diye özel ruhsatla izin verilsin hem devlet para kazanır hemde hak yenmemiş olur.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
idealist Berat beaa.. ama nerde.. hayallerdeeee.. burasi Turkiyeeee :)