California Car Scents Araç Kokuları..

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com
Ynt: California Car Scents Araç Kokuları..

Tnrylsl link' Alıntı:
şuanki kurla yurtdışından gelişide 18 li paket tanesi 9 tl yapıyo şimdi satıcıyla konuştum 1 tl için gerek yok
Hangi satıcı acaba bu? Ayrıca yurtdışındanmı getirticeksiniz? Ben uzun süredir bu kokuyu ve Yankee Candle kokusunu arıyordum.California Scents Amerika ile ufak bir yazışma sonucunda Türkiyede satış iznini alan yetkili firmanın numarasını alarak firma ile konuştum.Yakında yeni bir websitesinde satışa başlayacaklar.Ancak ben uzun süredir beklediğimden ve tanışıklılığımız sebebi ile uygun rakama alabiliyorum.Gerçi 5 adet siparişde ettim.
Burdaki dostlarda faydalanır diye yazmıştım, yoksa argo deyişle bana giren çıkan yok :))
Sizce deymez ise siz almazsınız...
Son olarak, bu ürünün fake leri varmış.Ayrıca bu yeni firma ürünleri gümrükten geçen hafta çekti..Yeni üretim ürünlermiş...
Neyse, ilgilenen olursa şahsen yardımcı olmaya çalışırım..

Tnrylsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Hangi satıcı acaba bu? Ayrıca yurtdışındanmı getirticeksiniz? Ben uzun süredir bu kokuyu ve Yankee Candle kokusunu arıyordum.California Scents Amerika ile ufak bir yazışma sonucunda Türkiyede satış iznini alan yetkili firmanın numarasını alarak firma ile konuştum.Yakında yeni bir websitesinde satışa başlayacaklar.Ancak ben uzun süredir beklediğimden ve tanışıklılığımız sebebi ile uygun rakama alabiliyorum.Gerçi 5 adet siparişde ettim.
Burdaki dostlarda faydalanır diye yazmıştım, yoksa argo deyişle bana giren çıkan yok :))
Sizce deymez ise siz almazsınız...
Son olarak, bu ürünün fake leri varmış.Ayrıca bu yeni firma ürünleri gümrükten geçen hafta çekti..Yeni üretim ürünlermiş...
Neyse, ilgilenen olursa şahsen yardımcı olmaya çalışırım..

İlk önce sakin olun ! ben yurtdışından toplu alımda 9 tlye geliyo artı 1 buçuk hafta bekliyosun sizin dediğiniz daha mantıklı gümrükte takılırmı takılmaz mı derdi yok siz yanlış anladınız herhalde ... Yardımcı olduğunuzu anladım ama biraz daha dikkatli okuyalım yazılanları...Siz daha yeni araştırıyosunuz galiba ben 6 ay gibi bir süre bunun satışını yaptım ebaydan alıp artık çok yorucu oldu bıraktım çakmaları ülkemizde bile üretildi ve bariz fark var

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Tnrylsl link' Alıntı:
İlk önce sakin olun ! ben yurtdışından toplu alımda 9 tlye geliyo artı 1 buçuk hafta bekliyosun sizin dediğiniz daha mantıklı gümrükte takılırmı takılmaz mı derdi yok siz yanlış anladınız herhalde ... Yardımcı olduğunuzu anladım ama biraz daha dikkatli okuyalım yazılanları...Siz daha yeni araştırıyosunuz galiba ben 6 ay gibi bir süre bunun satışını yaptım ebaydan alıp artık çok yorucu oldu bıraktım çakmaları ülkemizde bile üretildi ve bariz fark var
1. Sinirlendiğimi falanmı duşundunuz? :) Ben oldukca sakinim..
2. Yurtdısından daha önce Yankee Candle türevleri almıştım, bu kokuları uzun suredır bılırım ancak şahsen Calıfornıa Scents kullanma fırsatım olmadı.
3.Turkıyede bır ara Opet Market lerde satıldıgını bılıyorum ancak Fake urunler oldugunuda okumustum.
4. Ebayden aktif alışveriş yapan biri olarak size katılıyorum.Ugrastırır.Zaten ben bu ısın tıcaretınde falan degılımi cok sukur ıhtıyac sahıbıde degılım..
Dedıgım gıbı ben burda bır bılgı paylasımı yapmak ıstedım.10 TL dedıgım urunun Turkıye tek yetkılı satıcısının yakında kendı sıtesınde daha pahalıya sattıgına şahıt olacagız hepımzı.Amacım Opelsız asla uyelerıyle boyle bır olanagı paylaşmaktı..
Siz mesaj ıcerıgınızde, Deymez vb turevı kelımeler kullanmışsınız.Bende merakla sorma geregı hıssettım.Nereden nasıl şeklınde..Cunku Ebay'i sagır sultan bılıyor zaten :)
Neyse konuyu çok dagıtmadan ısteyen arkadaslara yardımcı olabılırım yada yonlendırebılırım..
Selam ve saygılarımla

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hopp noluyo burda
Taner-bugra
Sanirim bi yanlis anlasilma var sakin olun.
Tanercim bugrayi cok iyi taniyorum emin olki bizimde faydalanmamiz icin bi paylasim yapmis.
Herhalde yanlis bi anlama oldu uzatmatada deymez

Bugra can ne kokuymus yaa keske alsaydim bugun merak ettim simdi nasil diye.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1. Sinirlendiğimi falanmı duşundunuz? :) Ben oldukca sakinim..
2. Yurtdısından daha önce Yankee Candle türevleri almıştım, bu kokuları uzun suredır bılırım ancak şahsen Calıfornıa Scents kullanma fırsatım olmadı.
3.Turkıyede bır ara Opet Market lerde satıldıgını bılıyorum ancak Fake urunler oldugunuda okumustum.
4. Ebayden aktif alışveriş yapan biri olarak size katılıyorum.Ugrastırır.Zaten ben bu ısın tıcaretınde falan degılımi cok sukur ıhtıyac sahıbıde degılım..
Dedıgım gıbı ben burda bır bılgı paylasımı yapmak ıstedım.10 TL dedıgım urunun Turkıye tek yetkılı satıcısının yakında kendı sıtesınde daha pahalıya sattıgına şahıt olacagız hepımzı.Amacım Opelsız asla uyelerıyle boyle bır olanagı paylaşmaktı..
Siz mesaj ıcerıgınızde, Deymez vb turevı kelımeler kullanmışsınız.Bende merakla sorma geregı hıssettım.Nereden nasıl şeklınde..Cunku Ebay'i sagır sultan bılıyor zaten :)
Neyse konuyu çok dagıtmadan ısteyen arkadaslara yardımcı olabılırım yada yonlendırebılırım..
Selam ve saygılarımla
Listeye beni yazın lütfen. Su bubble gumdan istiyorum ben.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

bulent_tnt link' Alıntı:
Hopp noluyo burda
Taner-bugra
Sanirim bi yanlis anlasilma var sakin olun.
Tanercim bugrayi cok iyi taniyorum emin olki bizimde faydalanmamiz icin bi paylasim yapmis.
Herhalde yanlis bi anlama oldu uzatmatada deymez

Bugra can ne kokuymus yaa keske alsaydim bugun merak ettim simdi nasil diye.
No problem  Bülent paşa :)) arkadaşımız gerildiğimi düşünmüş.Ben de gergin olmadığımı tane tane açıklamaya çalıştım :)
Dıger mevzuya gelınce, bende heyecandan 5 tane sıparıs verdım :D napacaksam 5 taneyı.Farklı farklı... Ben bubble gum tarzı agır kokulardan zıyada malum buralar sıcak olunca fresh kokular tercıh ettım.
Isteyen arkadaslar bana ozel mesaj atsın lutfen...Konuyu dagıtmak ıstemıyorum..

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Firmanın elındekı koku lıstesı şu sekılde;

Laguna Breeze

Monterey Vanilla

Coronada Cherry

Shasta Strawberry

Capistrano Coconut

Newport Newcar

Hawaiian Gardens

LA Lavender

Citrus Splash

Melon Mango

Smoke Away

Cinnamon Apple

Balboa Bubblegum

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Buğra bu bubble gumdan bende sitiyorum kaç lira şimdi bu sana havale geçeyim.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Arkadaşlar,
Firmanın elindeki kokuların listesini yayınlıyorum.Ayrıca nasıl yapalım bu organizasyonu? Herkesi firmaya yönlendireyimmi?Yoksa tek elden bende siparişler toplansın ben sızlerın verecegı adrese mı kargolayayım?

Laguna Breeze

Monterey Vanilla

Coronada Cherry

Shasta Strawberry

Capistrano Coconut

Newport Newcar

Hawaiian Gardens

LA Lavender

Citrus Splash

Melon Mango

Smoke Away

Cinnamon Apple

Balboa Bubblegum

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar,
Firmanın elindeki kokuların listesini yayınlıyorum.Ayrıca nasıl yapalım bu organizasyonu? Herkesi firmaya yönlendireyimmi?Yoksa tek elden bende siparişler toplansın ben sızlerın verecegı adrese mı kargolayayım?
Hani istanbula geliyodun
Bi bulusma yapariz gelince kanka
Toplu dagitirsin