calibra_ank Bülent YILMAZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

calibra_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arızalıydı su kacırıyodu bu beyınler de bız gerızekalımıydık goremedık bızım arabamızda neden kacırmıyodu su arıza yapmadı ben de soktururken bu lpg yı kendı ustamın cıkardıgın sanmıstım kızmıstım bozdu dıye ama oda lpg ustası getırıp cıkartmıs yanı ustam oyle coluk cocukda degıl keske de satmasaydım nerden basıma bela ettım 500 lıra nedır burda senın laflarına karsılık cevreme karsı ınan degısmem 500 lırayı ıbrahım ve sttıgım urun kesınlıkle arızalı bı urun degıldı cok ıyı bılıyorum

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yerden göğe kadar haklısın. Biz büyük bir aileyiz ve nüfus planlaması da yapmıyoruz, yapamayız da.:kop: Yanlız benim dikkatimi çeken bir husus var. Satılık kısımda açılan konulara bakınca konu sahipleri genelde yeni üyelerden oluşuyor. Bundan da acaba site pazar yeri amaçlı mı kullanılıyor sorusu akla takılıyor.
çok doğru abi sanki bazıları buradaki potansiyeli kullanıp rant sağlamaya çalışıyor adam yeni üye en fazla bi 1 hafta forumda aktif oluyo sonra pazar yerinde konu açıyo satılınca parçasıbi daha rastlayana aşkolsun:(

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abilerim her ikiniz de bende bozuk deildi ben bilmem nerde taktırdım die tutturmuşnuz her ikinizde de kusur yoksa kargocunun gıcığı mı vardı da o mu bozdu ambalajı açıp?bence birbirinizi suçlamak yerine ustalarınızla tekrar konuşsanız olayı tatlıya bağlasanız kimse 500milyon için bu kadar tantana yapmaz yok yere boşuna tartışıp gerilmektense çözümü arayın tabi bu benim fikrim yoruma açık saygılar herkese

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şahsen tanıyorum Bülenti, bile bile arızalı bir ürün satacak birisi değil. İster 500 YTL olsun ister 5000 YTL olsun bu riski göze almaya değmez. Ama konu hassas bir konu, alıcı kadar satıcıyı da düşünmek lazım. Hadi alıcı arkadaş taktırırken montajdan kaynaklı bir sorun çıktıysa ? Yani bu ürün görüntüsünden anlaşılacak birşey değilki. Mesela Çetin arkadaşımızda valeo mercekli Astra G FK angel eye far almış yine siteden bir arkadaştan. Ama o farlar zaten kırık dökük, merceği ayarsız ve ayarlanmıyor. Biri anyaya biri konyaya bakıyor.. Bir bakışta anlaşılıyor satıcının haksız olduğu. Ama burda durum farklı, tek taraflı düşünmemek lazım...
ya bence de bu işte ustalardan birinde bi sıkıntı var bi arkadaş senin bozmadığını nerden bilelim demiş yani dielim ki aldı malı sonra pişman oldu ankarada bülent abiyi arayıp da ben vazgeçtim paraya sıkıştım vs.vs geri göndermek istiyorum dese yok mu diecek demez canın sağolsun gönder geri malımı al paranı der yanlış anlaşılma oldu bence ustalara kabahat buluyorum ben yorumları okuduğum kadarıyla

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bülent abinin böyle birşeyle karşılaşması benide üzdü...
benimde alışverişim oldu bülent abiyle ben problem yaşamadım umarım en kısa zamanda tatlıya bağlanır...

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki tarafda karşı tarafa suç atıyor malını ustalar bozdu veya sende bozuktu vs diye. burada bir nokta benim gözüme takıldı. ister ibrahim bozsun ister, bülent abi bozsun. bülent abi ibrahime malımı geri gönder paranı vereceğim demiş. en azından ibrahimin yazdıklarından bunu okudum. eğer bunu dediyse mal karşı tarafken bile bozulmuş olsa bile (ki ben iki tarafında bozduğuna inanmak istemiyorum bir karışıklık olmuştur veya kargoda hasar görmüş olabilir) bülent abinin ben sana paranı veririm dedikten sonra telefonlara çıkmaması ve parayı göndermemesi ayıp olmuş biraz. baştan göndermem paranı malım sağlam dese tamam ama gönderirim paranı diyip bir daha ortalarda gözükmemek ayıp olmuş biraz.

| | bK | |

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Çok hassas ve karışık bir konu.
Ortada maddiyat olunca değişiyor tabii herşey.
Usta'larda bozmuş olabilir,kargo'da hasar görmüş olabilir, alan veya satan birşey yapmış olabilir,birden fazla ihtimal var.
Bu LPG sisteminin garantisi falan yokmu ki ?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Çok hassas ve karışık bir konu.
Ortada maddiyat olunca değişiyor tabii herşey.
Usta'larda bozmuş olabilir,kargo'da hasar görmüş olabilir, alan veya satan birşey yapmış olabilir,birden fazla ihtimal var.
Bu LPG sisteminin garantisi falan yokmu ki ?
her iki tarafta aranizda anlaşmaniz lazim umarim sorun çözersiniz:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...