Calibra Yeniden Doğuyor...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farları bilememde arkadan stoplar olmamış sanki yani ne bilim belki yatay duran ledler falan daha iyi olabilirdi gibime geliyor. ama merakla okuduğum gerçekten mükemmel bir araba

aspirin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen katılıyorum ilkere. ön farlar güzel durmus. ama arka stoplar hiç olmamış.

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yorumlar için çok teşekkürler.

Stopların orjinali bende, ama dediğim gibi ben bunları sevdim. hevesim geçene kadar dursun sonra orjinale döneriz olmadı :D

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bugun yaptığım ufak tefek toplama işlerinden sonra tadımlık bir kaç resim daha :D

m1sz.jpg

5unz.jpg

o71g.jpg

ynt4.jpg

1im7.jpg

r42b.jpg

ii4g.jpg

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Göğüsteki göstergeler çok güzel oldu. Farda ki beyaz ampuller de sarı olabilir sanki ?

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Göğüsteki göstergeler çok güzel oldu. Farda ki beyaz ampuller de sarı olabilir sanki ?

Teşekkürler, farın dış kısmında kalan beyazlar küçük led. değiştirmek için far camını ısıtıp çıkarmak lazım. tamamen iptal edilebilir veya iç kısımdaki sarı parklar iptal edilip. park halinde sadece halkaların yanması sağlanabilir.

Şimdilik hiç müdahale etmeden taktım. belki ilerde halkaların renginide sarıya çevirebilirim

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler, farın dış kısmında kalan beyazlar küçük led. değiştirmek için far camını ısıtıp çıkarmak lazım. tamamen iptal edilebilir veya iç kısımdaki sarı parklar iptal edilip. park halinde sadece halkaların yanması sağlanabilir.

Şimdilik hiç müdahale etmeden taktım. belki ilerde halkaların renginide sarıya çevirebilirim

Yaparsın abi biliyoruz :D Zevk meselesi nasıl istiyorsan, ben sarıcıyım.

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun yaptığım ufak tefek toplama işlerinden sonra tadımlık bir kaç resim daha :D
ynt4.jpg

bence stoplara en koyusundan siyah folyo çekilebilir böylelikle gündüz bir bütün gece de o istenilen görüntü elde edilmiş olur konuyu büyük bir dikkat ile takip ediyorum hatta abi bir kaç zaman sonra sana bu yalıtım konusunda sorularım olacak :)

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence stoplara en koyusundan siyah folyo çekilebilir böylelikle gündüz bir bütün gece de o istenilen görüntü elde edilmiş olur konuyu büyük bir dikkat ile takip ediyorum hatta abi bir kaç zaman sonra sana bu yalıtım konusunda sorularım olacak :)

stoplarda şuan kalın stop filmi çekilmiş halde :) orjinal halde zaten iyi durmuyorlar :D ama daha koyu nasıl olur bilmiyorum. Deneyebilirim.

Yalıtım konusunda benimde ilk denemem ama bildiğim kadar yardımcı olmaya çalışırım.

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geleceğe dönüş filminde Dr. Brown'un zaman makinasını icad edişini izliyor gibiyim.:maden: Proje tamamlandığında sanki zamanda yolculuk yapacakmışım gibi heyecanla takip ediyorum.:kop: Büyük cesaret isteyen bir iş. Takdir etmemek mümkün değil. :alkis: