Calibra turbo ne kadar ne yaparız bu araca?

candokme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forged piston ve piston kolları + 440cc veya daha uygunu neyse artık enjektörler + intercooler + downpipe'dan sona kadar güzel bir egzost sistemi ve iyi bir yazılım ile sağlıklı bir motorda 300Hp'lere yaklaşılır. Sen arabanı al da (ya da almadan daha iyi olur) sitemizde Kadett nickli üyemize danışırsın, TR'deki bütün Calibra turboları bilir kendisi.

teşekkür ederim ilginizede sanıyorum turbo için en az 150 bin km çıkarmam lazım ki çoğu azaltıyorlar km yi oda var ama babayla gidersem sorun olmaz (insignia dan nefret ediyo) birde biz ailecek uzun olduğumuzdan arka koltukta biraz kaykılmak gerekiyor o hala a gt sini özlüyor neyse

bu arada üstadım şöyle bir öneri yapıcam kendime ve sana sence temiz ecotec 2.0 136 ps almak mantıklı mıdır servis bakımlı sadece ses için egzost hava filtresi budy kit ses sistemi yarış koltukları vs sonuçra düşününce otobandada görüceğim 240 max yani insignia ve focus da varken bende isterim 4x4 olsunda bulamazsak yani unutmadan turbo parçalarının tamamına hayati parçalara) baktım hepsini getirtebiliyorum şahsi olarak direk toptancısından şimdi sorular

1. turbo alırsam ne kadar para vermeliyim kaç km de olmalı airbag lilere bakıyorum tabi öncelikle (a kasa gt direksiyonlulara yani) güvenlik önemli
2. bildiğin calibra var mıdır ve söylediğin değişiklikler kaça mal olur pistonların bana maliyeti işçilik dışında 960 avro kadar olucak sence iyi midir nasıl yapalım?

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüksek sıkıstırmalı wösser pistonlar 1250 tl cşivarı