C20xe & c20let

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c20xe ile c20let pistonları subapları ana kol yatakları farklı değilmi arkadaşlar...c20let te turboya uyumlu malzemeler kuullanılmış yani illaki pistonları kolları yatakları subapları değiştirmek gerekiyor..yoksa ilk marşta motru yemezmi..sonuçta basınç artıcak.ve yağlama cok iyi olması lazım onun icin yağ pomnpasını ona göre bi yağ pompası alman gerek..

ayrıca çok iyi bi başlık olmuş bizde bildiklerimizi ve bilmnediklerimizi öğrenmiş oluruz sonuçta servisiz ustayız ama yapmışlığımız yok.burda bu işi yapan,uğraşan arkadaşlar vr tecrübelerinden bizde faydalanmış oluruz

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende onu diyorum yani sök manifoldu tak turboyu hadi sür olmuyo yani..blok aynı ama içi aynı değil

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
şanzıman olarak f23 te yeterli gelebilir sanırım...

bu konuyu sevdim sfi gsi yolları gözüküyor bana yavaş yavaş :D

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon epc den baktım şimdi sadece pistonlar farklı...dediğiniz gibi

bide şu c20xe lerin yağ kaçağından nefret ediyorum..tam yağ pompasının ordan sızdırıyo ya

Son düzenleme:

34NVL80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon epc den baktım şimdi sadece pistonlar farklı...dediğiniz gibi

bide şu c20xe lerin yağ kaçağından nefret ediyorum..tam yağ pompasının ordan sızdırıyo ya
Aynen sadece piston farklı ama bi gerçek daha var emme manifoltu aynı fakat iki adet giriş eksik C20XE de bunuda unutmayalım değişmesi şart... (vakum girişleri)