bursadan katılanlar...

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alooooooooooooooooooooo nabaysınız uşaklar :) haw trabzonu yendik keyifler yerinde diyenlere bi sorum olacak siz arabalarınızı nereye çekiyonuz?? açık adres alıyımmm.. mesut sen ztn hiç konuşma seni bigün bize hamsi yemeğe davet ediyorum;) FOREWER MEMLEKET:):)

Aßi Emin olki Seve Seve Gelirim Evin Yerinide ßilioum kapını Çalarım Merak Etme :D

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok kapısmak ıstıyosan heykel altıparmak kukurtlu musaıt yerler gece 12 den sonra;)
ocak ayında toplanma organızasyonu var
kanka aman deim orda kapıştırma kimseyi çelikpalasın kavşaktan kükürtlüye iniş çok sakat gece çıkıp izmir yolunda ya da çevre yolunda kapışmak daha iyi bence mis gibi bugün sizden ayrıldıktan sonra 3 tane ilaç mümessili insanımsıları güya beni araya aldılar küçük sanayinin orda yol vermedi biri bana kaç sefer selktör yapmama rağmen açtım uzunları bu sefer aldılar 3 tane yeni corolla benni araya yanındaki işeret ediyo hadi bas geç geçebiliyorsan die bir makaslar attım peş peşe Allah'ım neredeyim ben demişlerdir bi tanesi arkadan gelen arabayla akraba aldu zaten ben makasla geçince panikledi:D:D:D 3nü birden pişman ettim anlayacağın ahmetlerle sende olsan iyi eğlence çıkardı bize gülerdik biraz herifler tırsarım sandılar :D baktılar pisikopatın önde gideni bıraktılar:D bu arada bende izmir yolunda 180-190km yi gördüm :D :D :D

H.MEMO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt anladim...ama..benim dedigim kapisma..trafikte degil!!!!bunlar cok tehlikeli..brak kendi hayatini..diger suruculerinkinide...ornek vereyim...Atinada..her Persembe aksami..saat 00.00+..sonra..bazi yerler vardir..ve tuningli arabalar..oralara toplanirlar..ve bir iki tenha genis yol vardir...tabiki en onemlisi isiklar da var..ve 2-3 dakikaligina..o yolu kaparlar...zaten fazla islek degil...:p..trafikte..kapistinmi..cok tehlikeli..allah korusun..!!..herneyse tesekkurler..

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende zaten sürekli her gördüğümle kapışan apaçilerden değilim akşamki olayda adamlar 3 araba oldukları için efelik yaptılar kendi çaplarında bende hadlerini bildirdim olay bundan ibaret...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
evt anladim...ama..benim dedigim kapisma..trafikte degil!!!!bunlar cok tehlikeli..brak kendi hayatini..diger suruculerinkinide...ornek vereyim...Atinada..her Persembe aksami..saat 00.00+..sonra..bazi yerler vardir..ve tuningli arabalar..oralara toplanirlar..ve bir iki tenha genis yol vardir...tabiki en onemlisi isiklar da var..ve 2-3 dakikaligina..o yolu kaparlar...zaten fazla islek degil...:p..trafikte..kapistinmi..cok tehlikeli..allah korusun..!!..herneyse tesekkurler..
kapısmak vabbında 00 sonra merkezı yerler dragg cevrı yolları herturlu km sonlarsin ama bır anlık adrenılın ölume davetıye pıst olsa ne guzel olur trafıge kapalı alan olsa stres atmaya bırebır guzel olur ;)
eskıden bundan 4,5 evvel mudanya gecıtt yolunu balıkesır ızmır otobanına baglayan bolumde yoll daha acılmamıstı pazar gunlerı bursada nekadar modıfıyelı arac varsa oraya gelırdı kalkıs drang yarısları olurdu eygıdı gunler eyy

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bende zaten sürekli her gördüğümle kapışan apaçilerden değilim akşamki olayda adamlar 3 araba oldukları için efelik yaptılar kendi çaplarında bende hadlerini bildirdim olay bundan ibaret...
kankı 5 dk bırakmaya gelmıyosun :D:D
bagaj kapagında 1,4 yazıyo kanka efelenıyolar:D:D
nasil oldu pilakaların erman:)

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanka valla dün getirdim arabayı bağladım kapının önüne duruyo garibim yağmurun altında allahtan heman yapıldığında yağmadı yağmur silikonları kurumuştur daha bantları çıkarmaya fırsatım olmadı güzel ama sağolasın kardeşim...