bursadan katılanlar...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa ekibi, 11 Ocak da olacak Opelim uludag buluşmasının Bursa ayagının organizasyonunu yapıyorum.Öncelikle 11 Ocak pazar günü gündüz uludag da bir mekanda hepberaber olalım diye planlıyoruz.Bursa ekibi tam kadro gelirse hem tanışmış hem eglenmiş oluruz, ondan önce biz kendi aramızda 14 Aralık pazar buluşalım diyorum,zaten daha öncede demiştim :) Görkem burada olmayacakmış ama diger arkadaşlar katılırsa biz önceden buluşalım, 11 Ocak taki organizasyon içinde konusur, plan yaparız diyorum ...

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bana bi yol gösterin muayene konusunda.. bnm araç 06 plaka we bursada muayene olamıyorum.. napacam ben?? eski usulde yapan en yakın yer neresidir??
arabanın plakasına da mı karışıyomuş bu tüv tüv cüler:D tam dayaklıklar yaa çok sürmez bursada sıkar biri bunların ayağına muayene sırasında:D

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berker her zamanki gibi organizasyon sana emanet, kendi adıma emeklerin için teşekkürü borç bilirim.

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cay ıcın tesekurler;)
benım guvenlık ısını halledelımm gorkem;)

kardeşim daha gelmedi şubeye güwenlik şirketindeki eleman gelince aklımda dicem merak etme uyguna yaptırırız.. olm şu muayene sizin ordaki yapıyomu kesin bilgi al bana yrn birinle yollim arabayı yaptırıyım bayramdada yokum memlekete gitcem.. başıma büyük iş olacak bu muayene eski usulden yaptıramazsam..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kardeşim daha gelmedi şubeye güwenlik şirketindeki eleman gelince aklımda dicem merak etme uyguna yaptırırız.. olm şu muayene sizin ordaki yapıyomu kesin bilgi al bana yrn birinle yollim arabayı yaptırıyım bayramdada yokum memlekete gitcem.. başıma büyük iş olacak bu muayene eski usulden yaptıramazsam..
haberlesiriz telefon gorusmesı yapıcam bıkackısıyle bakarız eskı usul dewam edıyomu dıye;)

TaZzMaNiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa ekibi, 11 Ocak da olacak Opelim uludag buluşmasının Bursa ayagının organizasyonunu yapıyorum.Öncelikle 11 Ocak pazar günü gündüz uludag da bir mekanda hepberaber olalım diye planlıyoruz.Bursa ekibi tam kadro gelirse hem tanışmış hem eglenmiş oluruz, ondan önce biz kendi aramızda 14 Aralık pazar buluşalım diyorum,zaten daha öncede demiştim :) Görkem burada olmayacakmış ama diger arkadaşlar katılırsa biz önceden buluşalım, 11 Ocak taki organizasyon içinde konusur, plan yaparız diyorum ...
kısmet olursa orda olurum abi de buluşma yerini de yaz istersen

H.MEMO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar....ayin sonunda 24-28/12/08 Bursada olcamm....isteyen olursa gorusuruz....Bursada nerde kapisirlar...oralara gideriz...:pPP

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kanka eskı usul kaldırmıslar plakanı ya 16 yada 61 yaptırman daha mantıklı tuv turk nalet bıse ya bıdaha ankaraya gıdecen bursa bakmıyo ankara plakaya :sorry:

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim aynen öyle bursa plaka yapmaya karar werdim ama şimdi benden ikametgah isterlerse napacam adıma fatura götürsem kabul ederlermi acaba..