bursadan katılanlar...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman bu başlığı güncel tutalım, bursadan ve yakınlarından fuara gelmek ve tanışmak isteyen olursa bir organizasyon yapabiliriz. 5 nisan c.tesi yada 6 nisan pazar tarihlerinden birisi seçilebilir?

Olabilir, istanbulda olmazsam seve seve gelirim.

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne güzel arkadaşlar bu başlık altında sizleri görmek.. bütün bursadan katılanları bu başlık altına toplayalım.. fuar aktivitesi çok güzel olur..sonra dahada güzel aktiviteler yaparız belki.. mesela haftalık halısaha maçları falan az değiliz bu forumda bunun farkına waralım yeter..

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nihat abi senin yerini söylemen iyi olmadı şimdi as merkeze girince sana uğramadan çıkmaz kimse :) bide bu fuar işi güzel olur ama zaman olarak hafta içi akşamını seçsek nasıl olur?

ceyhun0534

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 nisan uyar ;) kafkas taxi 16T0534 saygılar...

nihatayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nihat abi senin yerini söylemen iyi olmadı şimdi as merkeze girince sana uğramadan çıkmaz kimse :) bide bu fuar işi güzel olur ama zaman olarak hafta içi akşamını seçsek nasıl olur?

her zaman

zaman sıkıntısı olan arkadaşlara göre şekil alalım.
kararlaştırın,ben uyarım.

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geldim :) arkadaşlar fuar dışında şöyle bi mudanya tirilye veya miside bi gokart yapsak daha bomba olmaz mı? :) herkes bilir fuarda bilinen araçların dışında bişey olmadığı için çok haz almıyorum gitmekten :)

senyurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar autoshow fuarı bencede çok güsel bir olay 5 nisan cumartesi günüde gayet güsel bir tarih ....
herkez bir an önce kararını versin ve bu hafta sonuna kadar saat ve tarih konusunda netlik kazanalım .....

nihatayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geldim :) arkadaşlar fuar dışında şöyle bi mudanya tirilye veya miside bi gokart yapsak daha bomba olmaz mı? :) herkes bilir fuarda bilinen araçların dışında bişey olmadığı için çok haz almıyorum gitmekten :)

hoşgeldin..

bi fuar yapalım devamı gelir

yaz uzun...

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw bu haksızlık amaaaaa.......... ben bi araya toplanalım dedim bana ters bi zamanı seçiyosunuz:):) walla ben gelmeden buluşursanız gelir hepinizin arabasını çizerim :):):)