bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Hop hoop bayramlaşmayı bölmeyin bakim :) bayrama nereden baksan 10 gün var, bayramdan sonraki Cuma günü (eger çalışma olmayacaksa, daha net değil) bence olur gibime geliyor.Cuma günü çalışma olacak olursa 14 Aralık Pazar derim, siz ne dersiniz.

Bu bayramlaşmada menzir ve aracını, görkemin tesisatını, Batuhan ve aracını Cenk ve aracını ,yeni gelen arkadaşları (Ufuk,Bulent) ve araçlarını görmek isteriz.Ayrıca ;

Nihat Bey (Devamsızlık aldı yürüdü :) )
Erman (hiç ses soluk çıkmıyor)
Fikri (arada bir görünüp kayboluyorsun)
Haydar (gecelerin arazi adamı)
Onur Usta (AutoKing)
Faik

Görkem,Ahmet,Burak,Mesut sizi ayrıca yazmadım, gelmeyinde görelim.. :)

Adını yazmayı unuttugum arkadaşım varsa kusura bakmasın, herkes katılsın, dürteklemeden kimseyi bir yere getiremiyoruz, haydi Bursa Bayramlaşmaya....
berker abii rahat olll sözumuzu yemedık suana kadar söz verdıkmı arkasındayız olum kalım olmassa bulusma olucaksa gelırız OLUCAKSA :D:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ahmet yawaşşş.. ş.içi trafikte gel aklını alıyım bi karıya yan weremedin heykelde aklını aldı hahahhahahahaa[/quote
fazla gaz verdınn bızıde oldurcektın o gece ıyı degıl bılınyon degılmı gorkem bıri ustune kırarsa naparsinn hemde bayan kafaları bi dunya:cool:
bıkaza yapmadan aklın basına gelmıcek bellıı görkem kaskon bırlıkse vay halıne bide :)

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahmet yawaşşş.. ş.içi trafikte gel aklını alıyım bi karıya yan weremedin heykelde aklını aldı hahahhahahahaa[/quote
fazla gaz verdınn bızıde oldurcektın o gece ıyı degıl bılınyon degılmı gorkem bıri ustune kırarsa naparsinn hemde bayan kafaları bi dunya:cool:
bıkaza yapmadan aklın basına gelmıcek bellıı görkem kaskon bırlıkse vay halıne bide :)
olm ne yani kaza yapıyımmı istiyosun anlamadım ben şimdi:(

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler, Görkem bey, Emre bey buluşma konusunu hiç sallamadınız bakıyorum, patlatacam tekerinizi :) sınav iş güç bir yere kadar, biz de evde oturmuyoruz herhalde,hepimizin işi gücü yogun, sorumluluklarımız var, haydi biraz gayret, sosyal faaliyet beyler :)

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar...

haydi bayramlaşmaya beyler...bayram şekerleri Berker den:) ...harçlıklar Görkemden..;)

kısmetse ben varım 14 aralık pazar ben takvime kaydettim...ama yer saat vs. ayrıntıları bekliyorum...

mnzr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler, Görkem bey, Emre bey buluşma konusunu hiç sallamadınız bakıyorum, patlatacam tekerinizi :) sınav iş güç bir yere kadar, biz de evde oturmuyoruz herhalde,hepimizin işi gücü yogun, sorumluluklarımız var, haydi biraz gayret, sosyal faaliyet beyler :)

berker abi kızma ya :) yapalım tabi bayramlaşma bayadır görüşemiyoruz