bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bu astra h gaz olayına nasıl bakıyorsunuz. Ne kadara mal oluyor ayrıca marka filan önerileriniz işte bildiğiniz şeyleri bilgi birikimi olarak aktarabilir misiniz?
ıyı bır ustanın taktıktan sonra sorun olmuycagını düşünüyorum 3 kişi tavsıye ederım gözüm kapalı özelden atarım mesaj ıstersen;)

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atarsan sevinirim. Bir de marka tavsiyesi alacağım. Atiker ucuz tavsiye eden de var etmeyende. neskar landirenzo takıyordu ama bırakmışlar bayiliklerini. Astra için marka uyumuna da ihtiyacım var.

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldım mesajını burak teşekkürler. Marka konusunda atiker öneren çok var ama önermeyen de çok var. Marka değil takan adam önemli diyende var, zor iş bunlar yahu :)

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun vade binmeyi planlıyorum, ama binmesem bile satacağımın kişininde gaz problemini yaşayıp arkamdan konuşmasını da istemem. Bu konuda önem veriyorum. Landi renzo tak diyorlar ama o da 1700 TL civar geliyor. Fazla bir maliyet yani. Nasıl olacak bakalım daha düşünme aşamasındayım.

Şikayetvar - Sikayetler atiker le ilgili şikayetlere bakıyordum :D

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam da, bir buluşamadık zaten toplanıp. Bunu ne zaman bir organizasyon şeklinde yapacağız acaba.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
2haftadir sabah 8akşam 8 akşam 8 sabah 8 calişinca olmuyor valla haftaya 8saate döndüğümüz de inşallah

Sent from my iPhone using Tapatalk