bursadan katılanlar...

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H a body kiti orjinal kiti tabi ki ve bir de opc ön tamponu çok yakıştırıyorum..Benim de aracım için body kit aramalarımda duraklarımdan biri de karlıkçı halil oldu..Onun dışında Türkiye de 1-2 kişi dışında yapan olacağını sanmıyorum..Hele Bursa'da hiç vaktini bu kitleri arayarak geçirme..Tavsiyem halil abiden temin etmen..Üstelik düşük kargo ücretiyle gönderiyor..Ben de arka tampon eteğini onlardan almıştım..14 tl kargo bedeli ödedim ve üstelik de boyalıydı ürün..Tavsiye ederim...Orjinal ararsan bulamazsın bulsan bile dünya paralara gelir..Gelse de ne kadar beklersin gelmesini sen düşün..Sürekli aracın kritik bölgesinde bulunan parçaları orj bedeli ödeyerek alırsan parana yazık olur..Yani etekler zaten Türkiye şartlarında riskli..Muhakkak çizdirme,kırılma durumları yaşarsın..Orjn düşünürsen de hem vaktine hem parana yazık olur..Bence gönül rahatlığıyla al kardeşim.. ;)

karlıkçı halil popüler sanırım.ancak hiç bir tecrübem olmadıgı için kararsız kalıyorum.istedigim kit 600 tl hatta spoileri almayacagım belki bişeyler daha yapar..kargo konusuda dedigin gibiyse eger gercekten uygunmuş..fibere güvenememkle beraber cokta istiyorum bu ekleri...

serdar peki sana gönderilen boyalı ek birebir oturdumu renk olarak falan? montajı nasıl nerde yaptırdın ?

cok soru soruyorum ama bilgim yok kusura bakmayın..bu ekleri diyelimki 1 sene sonra cıkartabiliyormuyuz araca zarar veriyormu ?

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karlıkçı halil popüler sanırım.ancak hiç bir tecrübem olmadıgı için kararsız kalıyorum.istedigim kit 600 tl hatta spoileri almayacagım belki bişeyler daha yapar..kargo konusuda dedigin gibiyse eger gercekten uygunmuş..fibere güvenememkle beraber cokta istiyorum bu ekleri...

serdar peki sana gönderilen boyalı ek birebir oturdumu renk olarak falan? montajı nasıl nerde yaptırdın ?

cok soru soruyorum ama bilgim yok kusura bakmayın..bu ekleri diyelimki 1 sene sonra cıkartabiliyormuyuz araca zarar veriyormu ?

Evet..Sadece opel citröen ford vs için değil mercedes ve bmw araçlara da aksesuar üretiyorlar..Bana gönderdikleri ürün birebir aynıydı orjinaliyle sadece bagaj spoilerını oturtmakta biraz zorlandım..Yani plastik olmadığından esneme payı çok yok ve haliyle boyasını da çatlatabiliyor montaj esnasında..Onun dışında ölçüleri uygunsuz/alakasız olmadığı için sıkıntı çıkarmıyor..Boya tonu tam tutuyor...Ben montajlarını kendim yaptım..Bence görüntüsü verilen parayı fazlasıyla aşıyor..Sen ürünleri sipariş ederken aracının renk kodunu söylüyorsun, mesela 158 bir de arka tampon eteğine çift çıkış mı olacak tek çıkış ortadan mı ya da çift egzoz çıkışları arasında kalan kısmı mesela siyaha mı boyansın istiyorsun bunları not ettir..Gerisi kolay zaten...Boya-kargo vs derken 2-3 güne elinde olur..Ben silikonla yapıştırdım...Çıkartırken kolay olsun istiyorsan eğer sen de ona göre malzeme kullanabilirsin..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
merhaba bursa ailesi :) arkadaslar abiler bildiginiz üzere astra h için opc tampon ekleri var.cok hosuma gidiyorlar ancak orjinalleri cok pahalı.tek tek alıp tamamlıcak olsam yıllarımı alır hevesim kacar :) forumdan bir abimizin aracını gördüm nette bu ekleri yaptırmıs.ben orjinal sanmıstım ancak karlıkçı halil yapmıs ankarada .

201108262448_astra_bodykit.jpg

bu fotograf gercek 06 plakalı bir arac.istedigim kit bu abiler..acaba Bursada bu işi çözecek tanıdıklarınız varmıdır ? birde kaca hallederiz bu işi.

benim için orjinal gibi olması görüntünün hos durması cok önemli ..
tanıdık var otosansıtte gelırsen yardımcı olurum fıber ustune yılladır araç yapıyorlar;)
Buluşma ayarlayalım istiyoruz...Bursa opelcileri olarak..Yer fark etmez..
bursada buluşma vardı bende gıdemedım çalışıyorum 4+12 olmam munasebetıyle katılamadım:)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

benden sıze tavsıye uzaktan fıber alış verısı yapmayın sorun cıkabılıyor aracın ustunde denedıp yapılması daha mantıklı tecrübe yasadık cok :D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak abi böyle bir kitin aynısını yapabilirlermi ? piyasada astra kiti cok var hatta bu kite benzeyen model var.bu marşpiyel ve arka tampon ekinde arka teker camurluklarına dogru yükselen modeli.onu istemiyorum ben. ortalama ne kadara olur bu ekler fiyat olarak acaba :)

bu istemedigim ek :D

big_106129116in9.jpg

birde ön tampon ekini bu ek düşünüyorum yakışırmı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-astra-h-05-on-karlik-astuning-garage-107943316/detay/

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
herkese hayırlı bayramlar elınde resım olsun gel fıyat alırız komple 450 500 tl yapıyorlardı ama yınede sormak gerek yanlış cevap vermek ıstemem yuzyuze görustururm

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa da yapılacak bir buluşmaya bende katılabilirim arkadaşlar. zaman ve mekan yazın geleyim :D

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecen pazar opelcıler buluştu benım sünnet dugunu vardı gıdemedım bıttı forum ışlerı artık sıradan oldu ılgı cekmıyor kımı de arabasını sattı forumu bıraktı

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabasını satabilir ama dostluklar baki kalır kanımca. Sattığım twingo aracımda 5 aile ile sürekli görüşüyoruz, 5 aileden 4'ü sattı twingosunu hala görüşüyoruz, telefonlaşıyoruz, Çok iyi dostluklar edindik, Araç Opel ama, Amaç Dostluk olmalı böyle buluşmalarda.