bursadan katılanlar...

predator001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkeze merhaba,

ben ufuk aranıza yeni katıldım 2002 model 1,6 bertone aldım bitane internete bişeyler ararken burayı keşfettim iyikide üye olmuşum gercekten güsel bi site paylaşım oldukça yüksek.

Altıparmak garantide güvenlğim yolu düşen buyursun gelsin. oyuncak arablarla oynamaya başladığımdan beri modifiye hastasıyım herşeyi ile standart bi araba kesinlikle bana göre değil benim aracım bana özel bnm zevkimce olması lazım.

Hobi olarak yada hastalıkta diyebilirm köpekleri çok severim ve bi kaç cins köpek baktıktan sonra 6-7 sene önce pitbulla tanıştım sonra bidaha vazgecemedim şimdi iki tane secereli dişi pitbulum war.artı gene vazgecemediğimakvaryumlarım we balıklarım var anlıcagınız hayvanseverim.

Ben beşyol civarında oturdugum için burda her yer esnaf biraz ondan olsa gerek herşeyden biraz kapmışım boya ,tamir ,teyip tesisat hemen hemen her işten anlarım ama işime gelmedimide anlamam:) bu aralar airbrush 'a merak sardım şimdilik öğreniyorum ama yakında çalışmalarım olucak.

96 sayfanın hepsini okuyamadım ama sanırım daha önce toplanmışınız bi kaç kez. sonuncu ertelenmesine sevindim yoksa onuda kaçırırdım. :)

En yakın toplantıda görüşmek üzere arkadaşlar.

Sevgiler,saygılar

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HoşGeldiniz Pitpulları Gördüm Tırstım :D ßuluşmalara onlarla Gelmeyin :D Altıparmağa Yolum Düşerse Uğrarım Yanına Aßi...

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ufuk hoşgeldin aramıza inş. seninlede tanışırız bi buluşma olmasını bekleme genelde burda millet toplanamaz :)

Ahmet bey sizinde arabanızında hawası gelmiş..sizi pistlerde görmek isteriz :):)

faik neler yaptırıyon anlat bakalım..