bursadan katılanlar...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gunaydın Herkese, Hayırlı Günler

Aman yağmura dikkat, okullar tatil, bütün çukurları su kaplamış, sağ da solda bir sürü araç yolda kalmış, çukura düşmüş...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayırlısı olsun berker abı
dun gece işten gelırken servısteyım tam merınos batcıgına gırcez önumuzde murat 124 sag şerıtte bız sol aramızda bır kucuk araba gırcek kadar yer var bız yavaş seyır edıyoz sagımızdan bırtane ascona bır makas attı servıscı akllı davrınıp frene basmassa ıdı 3 araba de fecı şekılde kaza yapcaktık anlık 124 korkudan kendı kendıne kaza yapcaktı adamın ustune cıktı resmen şerefsız bı baktım garajda durdu yıkamacıymış kırmızı eskı ascona servıstekıler ıkna ettım yoksa meydan dayagı yıcektı gerı zekalı akşam akşam

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Iyi geceler renault sporsor bulmuş koltuklar reklamli megan fluance şaşkinim :D

TakeDowN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Reklam ne abi ? olaya bak ya şaşırmamak elde değil.
Burak abi sağol bu arada bugün yardımcı oldun.

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi geceler.

Bu akşam arkadaşlarla dağ yoluna gidelim dedik gitmez olaydık Alacahırka komple kapalı Çekirge'den çıkan yol ile Tophane'den çıkan yolun kesiştiği yerde ağaç devrildi yol kapalı dağ yoluna gidecek olanlar Çekirge çıkışını kullansın öbür yol berbat.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Herkese iyi geceler.

Bu akşam arkadaşlarla dağ yoluna gidelim dedik gitmez olaydık Alacahırka komple kapalı Çekirge'den çıkan yol ile Tophane'den çıkan yolun kesiştiği yerde ağaç devrildi yol kapalı dağ yoluna gidecek olanlar Çekirge çıkışını kullansın öbür yol berbat.

Bende Çarşamba günü dağ yolunda ki Şehr-i Safadaydım arkadaşlarla. Dağın havası çok güzeldi ya aşağı inesim gelmedi..