bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Ev-Okul-Dersane abi. :D Arada giriyorum foruma falan,yaşıyorum yani.. :) O sırada bi arkadaşla görüşüyodum evde değildim forumada giremedim hemen Tolga abide mesaj attı. :)
Hadı bakalım bılıyorum senın mevzu gecıyodu senı sordu yaşıyormu dıye :)
Günaydın herkese.

Bugün W124 e veda günü :( Üzülmedim desem yalan olur ama onun için böylesi daha hayırlı :D
hadı hayırlı olsun sattınmı w124:)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pişmiş aşa su katmak istemem Aksel ama Cuma günü iş için Adana daydım, fiesta dizel kiraladım, bütün gün oradan oraya müşterilere gittim,350 km kullanmışım. Araç gidiş-çekiş olarak güzel, direksiyonu çok hafif ama dashboard (panel) berbat.Düğmeler ve plastik aksam kalitesiz, kalorifer,havalandırma ve klima kumandaları çok kaba yapılmış.Fiesta almadan bir de corsaya bak istersen yada daha evvelki mesajlarında dediğin gibi punto evolara da bir bak derim. Ama ben beğendim eminim diyorsan karara saygım var

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa yı satayım diye düşünürken araba kendini sattırmamak için uğraşıyor :) Cuma sabahı eşim aracı çalıştıramamış, akü bitmiş diye düşünümüşler.Fabrikanın soforu gelip kablo ile kendi akusunden çalıştırmışlar.7-8 km sonra eşim iş yerine varıp aracı stop etmiş, denemişler tekrar çalışmamış.Maalesef Ben sehir dışında oldugum için abim aracı alıp baktırmak için almaya gitti.Corsayı yine kablo ile diğer aracın aküsünden çalıştırmışlar ancak bu seferde 1500 dd üzerine çıkamadan öylece Neskara götürmüş.Ya elektronik gaz kelebeği 1200 tl yada beyin arızası 1500 tl demişler.Neyse ertesi gün arayıp yazılım yenilemesi+artı sıfır akü değişimi ile olayı çözmüşler.190 tl ye yırttık.ancak servis bu arızayı yeniden verirse beyni götürebilir demişler.ufak da olsa bu ihtimal de mevcutmuş. Bakalım kısmet artık...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecmış olsun berker abı ınsallah beyın problem yapmaz yaparsakı haberım olsun yaptırcak yer var 2 kişi yonlendırdım memnun kaldı yetkılı servıse mılyarlar vermeye gerek yok aklınızda bulunsun ..

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pişmiş aşa su katmak istemem Aksel ama Cuma günü iş için Adana daydım, fiesta dizel kiraladım, bütün gün oradan oraya müşterilere gittim,350 km kullanmışım. Araç gidiş-çekiş olarak güzel, direksiyonu çok hafif ama dashboard (panel) berbat.Düğmeler ve plastik aksam kalitesiz, kalorifer,havalandırma ve klima kumandaları çok kaba yapılmış.Fiesta almadan bir de corsaya bak istersen yada daha evvelki mesajlarında dediğin gibi punto evolara da bir bak derim. Ama ben beğendim eminim diyorsan karara saygım var

Abi sıfır araba işi yattı galiba bütçeyi çok zorlayacak şu an max 15.000 liralık araç bakıyorum o parayıda 1 ay sonra hazırlayabilirim ancak. Bu bütçe aralığındaki vectra b 2.0 cd ler nasıl olur ? 1.6 araba almak istemiyorum.

Aksel Hayırlısı Olsun, Allah daha iyilerini nasip eder inşallah

Amin abi Allah herkese gönlündeki aracı nasip etsin.

Hadı hayırlı olsun sattınmı w124:)

Sattım abi şu an parası alınıyor :D Erikli civarına sattım abi size komşu geldi :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Abi sıfır araba işi yattı galiba bütçeyi çok zorlayacak şu an max 15.000 liralık araç bakıyorum o parayıda 1 ay sonra hazırlayabilirim ancak. Bu bütçe aralığındaki vectra b 2.0 cd ler nasıl olur ? 1.6 araba almak istemiyorum.

Amin abi Allah herkese gönlündeki aracı nasip etsin.

Sattım abi şu an parası alınıyor :D Erikli civarına sattım abi size komşu geldi :)
hayırlısı olsun nerelıydı sattıgın :D
bak bızım murat arabayı satıyor edıtıonu borc harc et al o arabayı tavsıye ederım :D