bursadan katılanlar...

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahahahaha valla aga ııcene turkce bozuldu benım:D:D:D:Dtamm ben yarın bı gdeyım baktrayım bakalım ne cıkcak....

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar, arama motorundan daha önce açılmış bir konu vardı aradım bulamadım:) Mevzu şu; bursa içindeki eds kameraları hız ölçümü yapıyor mu?? mesela doğuş otoya doğru gelirken var bir tane... ışık falan da yok orda, emniyet şeridi ve genel akış kontrolü mü amaç?

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atilla abi ekledim resimi hepsi yazıyor.

Ekli dosyalar

• slp4k0.jpg
    slp4k0.jpg
    71.4 KB · Görüntüleme: 18

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla daha hiç kimseye ceza geldiğini görmedim abi ama gelirse benimde bu zamana kadar yemediğim cezaları totalde yemiş olacağım :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
atılla abı gecen bızım komsu abımızın bılgı ışlemde calısan akrabası varmış aman dıyo hız kurallarına uuyun otomatık cezayı kesıyormuş bız mudahale edemıyoruz dedı öyle benı uyardı ama bızım servıscı allah neverdıyse basıyor bı dalgada olmadı mudan ya yolu ankara yolu 100 110 120km hep :D

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atılla abı gecen bızım komsu abımızın bılgı ışlemde calısan akrabası varmış aman dıyo hız kurallarına uuyun otomatık cezayı kesıyormuş bız mudahale edemıyoruz dedı öyle benı uyardı ama bızım servıscı allah neverdıyse basıyor bı dalgada olmadı mudan ya yolu ankara yolu 100 110 120km hep :D

haklısın Burak, çok dikkat etmek lazım. Bende bursanın bağlantı yollarında 100-120 kmyi pek geçmiyorum ama o bile can sıkıyor işte... gerçi sizin de bahsettiğiniz gibi bana da hiç ceza makbuzu gelmedi.