Bunun adı Şerefsizlik !!!

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.

benimde kuzenimin bütün tesisat araç kapının önündeyken götürüldü. aracın dısı gayet mütevaziydi ama mahallede bass açıp gezince farketmişler aksama sistem gitti zaten.

bende cenmax alarm var yinede geceleri rahat uyuyamıyorum bizim buralarda sokak aydınlatmalarının her gece şarteli indirilip camlar patlatılıyor direklerin etrafını kalın telle doladım şarteli indirmesinler diye park yeri bulmak zaten sıkıntı uzağa koysam affetmezler bende genelde ögrenci yurtları önüne koymaya gayret ediyorum gece bekçileri oldugu için.

birde hırsızlar bu gibi forumlardan ganimeti tespit ediyor haberiniz olsun!!!

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeş oncelıkle.ama hırsızlar icin soyledıgın bu ne şerefsizliktir nasıl ınsanlardr nasıl bunları calarlar lafları sacma olmuş..adı ustunde hırsız gordugunu calar....

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında araca alarm tesisatıyla bayıltıcı sprey i tesisatla koyacan. hırsız kapıyı açtımı yada camı kırarak girdimi direk spreyler basacak. herif bayılacak ve araç sahibine gün doğacak. düşünsene arabada bayılmış hırsız var. mahallede ne kadar arkadaş varsa hanımlığını yapar artık:D

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne diyim emeksiz ve hak yenerek alınan herşey için belalarını bulsunlar geçmiş olsun.

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen hafta evin önünde megane hb orjinal aracımın kelebek camını kırıp orjinal 6 lı cd çaları çaldılar i.nenin çocukları..