Bulgaristan gocmenlerinin bulusma yeri...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger kapi fitillerinden bahsediyorsaniz evet var bir caresi yikadiktan sonra kurulamaniz ve silikonlu sprey le bir sünger yardimiyla komple kapi fitiline yedirmeniz.

spedyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oooo ben tek degilmisim desenize... hepinize paylastiginiz icin binlerce defa tesekkurler... ben 98 yilinda geldim turkiyeye evet yanlis degil 98 yilinda... simdide bulgaristanda sofyada okuyorum... kircaliliyim koylerinden... mosta yakin bir koydenim... saygilarimla...
yalnız değilsin hemşerim ben most köprlüden 18 yaşıma kadar orada yaşadım şu an izmirde oturuyorum en son bu yaz opelimle mosta kadar gitmiştim.Benzin ve arabaların fiyatları yuksek değil orada kısmetse yazın tekrar gitmeyi düşünüyorum

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim anne, baba da göçmen. Ben İstanbul doğumluyum. 78 göçmeni bizimkiler. Bir iki kere gitmişim ama küçük yaşlarda, bir şey hatırlıyorum desem yalan olur.

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız değilsin hemşerim ben most köprlüden 18 yaşıma kadar orada yaşadım şu an izmirde oturuyorum en son bu yaz opelimle mosta kadar gitmiştim.Benzin ve arabaların fiyatları yuksek değil orada kısmetse yazın tekrar gitmeyi düşünüyorum

vay tam hemsetiyiz desene benim annemle babam mosta yakin koylerinden dedemde orda cok calismisti...

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim anne, baba da göçmen. Ben İstanbul doğumluyum. 78 göçmeni bizimkiler. Bir iki kere gitmişim ama küçük yaşlarda, bir şey hatırlıyorum desem yalan olur.

aramiza hos geldin senol abi gidip gormeni tavsiye ederim oralarini tabi zamanin oldugunda... guzel yerlerdir...