Buharlı Temizlik ile araba Koltuğu ve İç temizlik

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,
Bayram sonrası, arabamın içini (özellikle koltuklarını) detaylı şekilde temizletmek istiyorum. Belli şekilde bir lekelenme olmasa da ne kadar da olsa kirlenmeler mevcut. Buharla temizletmek, normal iç temizliğe göre daha mı iyi olur ? Bir de Ankara'da bildiğiniz bir yer var mı? çok pahalı olmayan (100 TL gibi mesela)

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
buharlı temizliğin detayını bilmiyorum ama sadece basınçlı buharı direk koltuğa basıyorlarsa bir faydası olmaz diye düşünüyorum.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki ankara da özellikle koltukları cillop gibi yapacak güzel bir yer bilen var mi ? Detaylı iç temizlik artı motor temizlik yaptırmak istiyorum. Bu arada bütçeyi 200 yaptım :D

HTC cihazımdan gönderildi.

kxlylmz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
fiyatını bilmiyorum sormak lazım ama uygulamanın süresi ve detayına göre değişiyordur elbet. sonax, ziebart gibi yerlerden kat kat üstün yaptığı işler.

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar..

Köksal teşekkür ederim tavsiyen için..
Uygulama fiyatları araç durumuna göre çok değişkenlik gösteriyor. Köksal'ın linkini paylaştığı araç için yaklaşık 7 gün ve 40 saate yakın uygulama yapıldı.. Sonuçta elbette ona göre oluyor :)

Boom Garage'da yapıyorum uygulamaları ancak eğer kendi garajınız vs. varsa mobil detay hizmetimde var :p Özellikle far temizliği gibi işler için sadece elektriğin olduğu herhangi bir yer yeterli olur..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar..

Köksal teşekkür ederim tavsiyen için..
Uygulama fiyatları araç durumuna göre çok değişkenlik gösteriyor. Köksal'ın linkini paylaştığı araç için yaklaşık 7 gün ve 40 saate yakın uygulama yapıldı.. Sonuçta elbette ona göre oluyor :)

Boom Garage'da yapıyorum uygulamaları ancak eğer kendi garajınız vs. varsa mobil detay hizmetimde var :p Özellikle far temizliği gibi işler için sadece elektriğin olduğu herhangi bir yer yeterli olur..

benim araçta 2005 vectra ona ne olur :)
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=81140 şu konuda resimler var :)

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzelmiş, hoşuma gitti :D Ben aracımın özellikle koltuk kısımlarını ve detaylı ic temizliğini yaptırmak istiyorum, bir de motor kısmını temizletmek. Bu kısımlarla ilgileniyor musunuz ?
Bu arada yer neresi diye soracaktım, bana çok yakınmış :D
Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

Son düzenleme: