Bugünkü Aklım Olsa idi Astra Alır mıydım?

legolas71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bugünkü Aklım Olsa idi Astra Alır mıydım?

oncekı aracım vectra c idi yaşım biraz genç olduğu için bu araç baba aracı gibi duruyo sende gibisinden yorumlar alıyodum :) aklımda hep asrta j vardı çok tezcanlıyımdır . aracı alırken hangı donanımın dolu hangı donanımın boş oldugunu bıle bılmıyodum . turbo sport kelımesı kulağa çok hoş geldiğinden dolayı tecih ettim :) . gece saat 10 da internet sitesinde aracı gordum sabah uçağıyla alıp geldım. ilk tercihim 1,6 turbo sporttu ama düzgün arac bulamadıgımdan 1,4t sport aldım . şimdi düşünüyorumda bilmedende olsa doğru tercih yapmışım zira 1,6 180 lerin yakıtı bir hayli fazlaymış.önceden astra joy tecrübem olmadı aracı işlemlerını bıtırmemiz akşamüstünü buldu. tam hava kararırken araca bindim ki abow sanki uzay gemisindeyım kırmızı ışıkları göstergesi o an araca yıldırım aşkıyla baglandım :).aracı alırken hakkındakı bilgim zır cahillikten başka bişey deildi . kullandıkca ogrendım formlarla tanıstım aracı tanıdım dıer araclarla karsılastırdım şimdi bu olaylardan sonra başa dönsek gene tercıhım aynı olurdu bu fıyata bu yol tutusunu , performansı, konforu verebılen baska bı arac yok.babamın titanium x ford focus u var benım aracla sürüs keyfi bakımından arasında ucurumlar var  sadece sunroof ve afl si olan bı aracı tercıh edebılırdım eksık yanımız bu herkese ıyı forumlar...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aliceinchains link' Alıntı:
Kesinlikle almazdım. Yanlış anlamayın, arabamı çok seviyorum. Yol tutuşuna, iç ve dış görünüşüne, yakıt ve vergi anlamında ekonomik oluşuna, verdiği güven hissine bayılıyorum. Olumsuz düşünme sebeplerimin en başında, özellikle garanti bittikten sonra ortaya çıkan saçma sapan sorunlar geliyor. Bunun yanında sürekli arabanın orasından burasından değişik sesler çıkıyor . Ayrıca opel tr'nin vurdumduymaz tavırları, opel servislerinin kalitesizliği ve aşırı pahalı oluşu da işin tuzu biberi. Tüm bunların olumlu ve olumsuz taraflarını biraraya getirince sanırım olumsuz tarafları daha ağır basıyor. Yine de seviyorum keratayı :)
Bu nasıl bir sevgi anlayamamış olmakla birlikte, servis konusunda haksız sayılmazsınız. Orasından burasından herkeste ses geliyor mu bilmiyorum bende tık yok. Belki henüz çok erkendir bilemem. Yine de keratayı sevmeye devam edin. En azından satıncaya kadar  :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

legolas71 link' Alıntı:
oncekı aracım vectra c idi yaşım biraz genç olduğu için bu araç baba aracı gibi duruyo sende gibisinden yorumlar alıyodum :) aklımda hep asrta j vardı çok tezcanlıyımdır . aracı alırken hangı donanımın dolu hangı donanımın boş oldugunu bıle bılmıyodum . turbo sport kelımesı kulağa çok hoş geldiğinden dolayı tecih ettim :) . gece saat 10 da internet sitesinde aracı gordum sabah uçağıyla alıp geldım. ilk tercihim 1,6 turbo sporttu ama düzgün arac bulamadıgımdan 1,4t sport aldım . şimdi düşünüyorumda bilmedende olsa doğru tercih yapmışım zira 1,6 180 lerin yakıtı bir hayli fazlaymış.önceden astra joy tecrübem olmadı aracı işlemlerını bıtırmemiz akşamüstünü buldu. tam hava kararırken araca bindim ki abow sanki uzay gemisindeyım kırmızı ışıkları göstergesi o an araca yıldırım aşkıyla baglandım :).aracı alırken hakkındakı bilgim zır cahillikten başka bişey deildi . kullandıkca ogrendım formlarla tanıstım aracı tanıdım dıer araclarla karsılastırdım şimdi bu olaylardan sonra başa dönsek gene tercıhım aynı olurdu bu fıyata bu yol tutusunu , performansı, konforu verebılen baska bı arac yok.babamın titanium x ford focus u var benım aracla sürüs keyfi bakımından arasında ucurumlar var  sadece sunroof ve afl si olan bı aracı tercıh edebılırdım eksık yanımız bu herkese ıyı forumlar...
Peki neden böyle hiç araştırma yapmadan balıklama atladın ve satın aldın anlayamadım. Ama zaten belirtmişsin tez canlılıktan. Ya yanlış bir hamle yapıp vag grubundan bir araca denk gelseydin nolurdu halin  kahka536

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

207rc cok sevdim araci ;) fisek gibi

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aliceinchains link' Alıntı:
Kesinlikle almazdım. Yanlış anlamayın, arabamı çok seviyorum. Yol tutuşuna, iç ve dış görünüşüne, yakıt ve vergi anlamında ekonomik oluşuna, verdiği güven hissine bayılıyorum. Olumsuz düşünme sebeplerimin en başında, özellikle garanti bittikten sonra ortaya çıkan saçma sapan sorunlar geliyor. Bunun yanında sürekli arabanın orasından burasından değişik sesler çıkıyor . Ayrıca opel tr'nin vurdumduymaz tavırları, opel servislerinin kalitesizliği ve aşırı pahalı oluşu da işin tuzu biberi. Tüm bunların olumlu ve olumsuz taraflarını biraraya getirince sanırım olumsuz tarafları daha ağır basıyor. Yine de seviyorum keratayı :)

Servis kalitesizliği konusunda emin olun diğer markaların da pek farkı yok. Bir arkadaşım ikinci el servisten hata boya yok onaylı Ford Focus aldı. Bir sene sonra ilan verdi satmak için. Gelen kişi önce servise sonra da kaportacıya gösterdi. Kaportacı sağ arka çamurluk boyalı demiş. Arkadaş abi olamaz imkansız ben servis onaylı aldım demiş. Kaportacı da aracı güneşe karşı çekmiş şimdi bak demiş. O an aradaki ton farkını ve boyanan tarafın matlığını gördüğü an araçtan soğumuştu. Bırakın arızayı artık kaporta boyadan anlayan usta bile yok servislerde.

harunhoca link' Alıntı:
Ya yanlış bir hamle yapıp vag grubundan bir araca denk gelseydin nolurdu halin  kahka536

dancee çok şakacısınız Harun bey :D

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt:

Bence de ilk önce tam bir fiyat performans aracı. 1.2 benzinli polonun 46-47 bin olduğu bir zamanda ben 1.6 edition sedanı 49000 aldım. Ama bence bu tek sebep değil çünkü arabanın içine bindiginiz zaman inanılmaz bir güven ve sağlamlık hissi veriyor anında. Astrami almadan önce c sedan sinifindaki diğer araçlara da bindim. Özellikle hepsinin giriş paketlerini demedim.( jetta,focus,fluence,corolla). Hiçbirinde az önce bahsettiğim o hissi duymadım.5 aydır da çok keyifle bilmiyorum. Edition olduğu halde.

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com

Yazım hataları için kusura bakmayın. Telefonun azizliği.::)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

cihan seker link' Alıntı:
Bence de ilk önce tam bir fiyat performans aracı. 1.2 benzinli polonun 46-47 bin olduğu bir zamanda ben 1.6 edition sedanı 49000 aldım. Ama bence bu tek sebep değil çünkü arabanın içine bindiginiz zaman inanılmaz bir güven ve sağlamlık hissi veriyor anında. Astrami almadan önce c sedan sinifindaki diğer araçlara da bindim. ֖zellikle hepsinin giriş paketlerini demedim.( jetta,focus,fluence,corolla). Hiçbirinde az önce bahsettiğim o hissi duymadım.5 aydır da çok keyifle bilmiyorum. Edition olduğu halde.
Seviyorum bu aracı diyorsunuz en kalbisinden  :D

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle gene astra alırdım. Ama şunu itiraf edeyim ki biraz daha bekleyip veya 10.000TL yerine 15.000TL kredi çekip 1.4T manuel sport alırdım. (2012 yaz aylarında edition ve sport arasında 5.000TL~ fark vardı)

Serhat Gümüş

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Arabamdan memnunum orada sıkıntı yok sadece oldum olası ısınamadığım vw de insanların ne bulduğunu sormak  istiyorum, hepsi birbirinin aynı olan 50 farklı modelin nesi beğeniliyor ?

Optimus 4X HD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi