BUGÜN LPG TAKTIRDIM ÇOK PİŞMANIM!!!

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: BUGÜN LPG TAKTIRDIM ÇOK PİŞMANIM!!!

Başlığı görüp de içeriğini okuyunca gülüyor insan. :) Hayırlı olsun.Ben de çok binsem lpg düşünürdüm.3 senede 16000 km yol yapmışım.O yüzden LPG'ye gerek yok.Aslında şu lpg sistemi 1000 TL falan olsa az binsem de taktırcam ama 2000 TL falan ya.2000 TL'ye 9 ay benzin alırım ben.Ama yine de yazın Söke'den Adana'ya arabayla gidecek olursam,ortalama 2700 km yol yapacağımdan lpg taktırmayı ciddi ciddi düşünürüm. 

Salim042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende lpg taktırmak istiyorum fakat garantisi aklımı karıştırıyor ???

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Salim042 link' Alıntı:
bende lpg taktırmak istiyorum fakat garantisi aklımı karıştırıyor ???
iyi bir bayii de dönüşüm yaparsanız bunları araştırıp bulabilirsiniz. Araç değil ama siz memnuniyet garantisi alırsınız gerisi hikaye

Salim042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim korkum motor garantisi değil diğer aksamlardaki garanti durumu payasda bulunan sönmezcana yaptırmayı düşünüyorum...

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Salim042 link' Alıntı:
benim korkum motor garantisi değil diğer aksamlardaki garanti durumu payasda bulunan sönmezcana yaptırmayı düşünüyorum...

iyi araştırın hocam içinize sineni taktırın.. Ben 2 yıl beklediğim için bin pişmanım.. biraz mecburiyetten taktırdım ama ne yalan söyleyim bu kadar memnun kalacağımı bilsem hiç beklemezdim. Benim olumsuz düşüncelerim gaz kokusu mesela hiç yok tabi böyle birşey yeni sistemlerde, sonra görüntü kirliliği o da yok simit tank ve bagaj havuzu sanki tank yok bagaj açıkken... Lpg göstergesini gizli bölmeye koydurdum o da yok.. Performans azalır dedim hiç hissetmedim.. Ses desen daha sessiz çalışıyor.. Yakıt desen yarı fiyatı.. Keyif desen iki katı..  ;) daha ne sayayım aklına takılan birşey olursa cevaplarım.. İnşallah benim ve diğer dönüşüm yaptıran arkadaşların memnuniyeti devam eder hep...

Salim042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam lpg taktırınca sadece motor garantisi mi garanti kapsamından düşüyor yoksa aracın tamamı mı bunu öğrenmek istiyorum???

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Salim042 link' Alıntı:
hocam lpg taktırınca sadece motor garantisi mi garanti kapsamından düşüyor yoksa aracın tamamı mı bunu öğrenmek istiyorum???
evet motor kısmı düşer, o da olası bir arızada lpg kaynaklı problem yok ise orayı da düşürmezler..

Salim042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyw sağolun:)