BUGÜN LPG TAKTIRDIM ÇOK PİŞMANIM!!!

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ynt: BUGÜN LPG TAKTIRDIM ÇOK PİŞMANIM!!!

Son indirimlerden sonra lpg'yi oldukça sevdim. Ayda 2 defa 30 litre gaz alıyorum bana yetiyo. Hergün işe arabayla + ekstra haftasonu gezmelerini de sayarsak bu araca göre çok ekonomik denebilir. Çekiş düşme sorunu çok yaşamadım devirli kullanırsanız çıkıyor bayırları. Landirenzo sistem kullanıyorum, tavsiye ederim 1.6 motorlara

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
dancee :) :D ;) ;D kahka536 dancee

abi harbi alemsin ya nerden geliyor aklına böyle şeyler İstanbul trafiğinde benzinli arabamı kullanılır Allah aşkına ya :D

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Konuyu yeni idrak ettim. Hoca koku yada duman falan yok. Hatta bi aracim orjinal cift manifold, koku olsa krali olurdu. Hicbir sekilde gelmiyor. Dandik tup, dandik iscilik, dandik gaz, dandik kalibrasyon, bakimsiz motor bir araya gelirse koku geliyor.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Konuyu yeni idrak ettim. Hoca koku yada duman falan yok. Hatta bi aracim orjinal cift manifold, koku olsa krali olurdu. Hicbir sekilde gelmiyor. Dandik tup, dandik iscilik, dandik gaz, dandik kalibrasyon, bakimsiz motor bir araya gelirse koku geliyor.

Dandik tüp ne yav aklıma paslı piknik tüpleri geldi  :D

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen lpg bitti benzine aldım .birsure  benzinde kullandım sonra hem benzin hemde lpg aldım .ertesi gün bir baktım aldigim benzin bitmiş .ne oldu falan derken bir baktım lpg yi açmayı unutmuşum. Bu benzine nasıl dayanılir ki

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Başka seçenek olmayınca öyle bir dayanıyor ki  okkk

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhocam bir bilsen bu lpg nasıl bir nimet imiş.. Neyse ki genç yaşımda kavradım bunu sizin yaşnıza 2 arabayı bedavaya getirmiş olurum Allah ömür verirse  ;D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
harunhocam bir bilsen bu lpg nasıl bir nimet imiş.. Neyse ki genç yaşımda kavradım bunu sizin yaşnıza 2 arabayı bedavaya getirmiş olurum Allah ömür verirse  ;D
ևok yaksin orijinal olsun.  Hakikaten LPG den haz etmediğim için yaptirmiyorum. 57 bin verdim satın aldım herhalde bi iki bin daha veremeyecek değilim.