bugün başıma gelen talihsiz ufak kaza

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
çok şansız olmalıyım, yıllardır kullandığım evimin oto parkından çıkarken, hiç böyle bir şey başıma gelmemişti...
altımdan geçen onca arabaya hiç bir şey olmamışken, severek aldığım astramı, evimin oto parkında ki,
bir taşa çarptım, ve bu hale geldi....!!!

[img=800x600]http://www.yerlikuyum.com/yukle/dosyalar/17343.JPG[/img]

[img=800x600]http://www.yerlikuyum.com/yukle/dosyalar/20341.JPG[/img]

[img=800x600]http://www.yerlikuyum.com/yukle/dosyalar/11369.JPG[/img]

[img=800x600]http://www.yerlikuyum.com/yukle/dosyalar/62209.JPG[/img]

[img=800x600]http://www.yerlikuyum.com/yukle/dosyalar/53423.JPG[/img]

yapılması mümkün olmayan çiziklerden maalesef...
acaba diyorum 15 bin bakımına gittiğimde kaskodan, burayı yaptırma şansım olurmu?
nasıl bir yöntemle yaparlar acaba_? teşekkürler...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: bugün başıma gelen talihsiz ufak kaza

Geçmiş olsun önder bey, biliyorsunuz birkaç gün önce benimde araca vurdular. Bayram öncesi diye de hiçbir servis randevu vermiyor, ancak bayramdan sonraya gün veriyorlar. Bizim sigorta şirketini arayıp mini onarım kapsamına girip girmeyeceğini sordum, büyük ihtimalle girer dedi. Bu şekilde kasko bozulmuyormuş sanırım. Sizde de benzer bir durum olabilir. En kötüsüde bayramda bu şekilde dolaşacağız :(

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

teşekkür ederim markopasa bey...
bu araba benim için hiç hayırlı olmadı, aldığımın 10.günü arabanın şöför kapısına taş geldi göçtü,
göçen yerine opel yazdırmıştım tabelacıda, aylardır arabama bu şekilde biniyordum zaten..
birde şimdi üstüne bu olay oldu, bu artık bardağı taşıran son damla oldu...
15 bin bakıma aralık ayında benim, kasımda götürim servise hem 15 bin bakımını yapsınlar,
hemde oluyorsa, kaskodan bu iki yeri yapsınlar istiyorum......
daha önceden arabanın orjinalliği bozulmasın diye o göçüğü yaptırmamıştım ama,
artık bu olay bardağı taşıran son damla oldu...!!!! yaptırcam....!!!
acaba ekspertiz gelip bakıyormu kasko için, nasıl bir yol izleniyor...
ne yapmam gerekiyor... hiç bilmiyorum açıkçası...!!
bildiğim tek şey bu araba benim için hayırlı değilmiş ...!!! üstüne titriyorum, garajdan çıkartmıyorum,
ocak, şubat, mart, nisan, mayıs, haziran, temmuz derken ağustos oldu, toplam 8 ay oldu, kilometresi 7 bin demedi daha...
kilometresi artacak diye araca binmemeye özen gösteriyorum, şu başıma gelenler gerçekten de moralimi çok bozuyor..!!

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gercekten cok gecmis olsun cok buyuk birsey olmadigi icin kolay yapilr. Ama size soyle soyleyeyim bukdar hassas davranmak dogru degil cunku bende oyleydim simdi ne olursa olsun araba sonucta diyorum. Cunku gercekten sakinilan goze cop batiyor. Orjinalligini falan bosverin arabanin iciniz rahat binin bence alcak adam da tampon boyali die almiyosa almasin kardesim ben o 2. Eli alcak adam icin mi aldim arabayi yooo. Ee ne gerek var gocuk carpik arabayla gezmeye. Yok tikirti gelirmis yok cekmezmis yok boleymis soleymis. Ben de bunlari basta takip arabamdan zewk alamiyodum. Ama gelip audi a3 alan arkadasim bile arabama hayran olunca ben napiyom dedim. Sonra artik hic takmadan biniyorum. Burda cekmeme tikirti mikirti konularina da bakmiyorum bile. Ben kuzenin 80 bin tl lik cooper s ine bile bindigimde  sag arka camin oralardan bozuk yolda tikirti geldigine bile sahit oldum. Ee cooper sonucta bmw bu da opel. 50 bin tl lik arabada nie gelmesin. Ayrica bole sorunlari 70 bin euroluk bmw320 d coupe de bile gordum. Arkadaslar dunyada ha bu araba tam olmus her yeri super diyebileceginiz arac yok ! Birakin kapi boyanmis deyip almayan adam veya fiyat kirmaya xalisan adam almasin. Gider veririm yeni araba alacagim yere ustune biraz ekler baska sifir arac alirim o 2. Elden alacak adam da defolur gider..

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

diagnotics link' Alıntı:
o 2. Elden alacak adam da defolur gider..

- aynen öyle düşünüyorum artık diagnotics....
yorumunuz için teşekkürler...!!

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Otoking bu gibi sorunları mini onarımdan hallediyor...Sadece beklemek lazım.. :-[

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben önce autoking i aradım, ikitelli şubesi 10 ekime, maslak şubesi 8 eylüle randevu verdi. Fakat sonradan aradığım sigortacım, autoking ile çalışmıyoruz dedi ve konu benim için başlamadan kapandı. :-/ Zaten benim gayem kaskoyu bozduramdan yaptırabilmek, eğer bozulacaksa nerde yaptırdığımın bir önemi yok zaten.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun da, tamponda olan hiçbir şeyi dert etmeyin nasıl olsa satarken bakılmıyor bile.. kaskodan hallederler..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

diagnotics link' Alıntı:
Gercekten cok gecmis olsun cok buyuk birsey olmadigi icin kolay yapilr. Ama size soyle soyleyeyim bukdar hassas davranmak dogru degil cunku bende oyleydim simdi ne olursa olsun araba sonucta diyorum. Cunku gercekten sakinilan goze cop batiyor. Orjinalligini falan bosverin arabanin iciniz rahat binin bence alcak adam da tampon boyali die almiyosa almasin kardesim ben o 2. Eli alcak adam icin mi aldim arabayi yooo. Ee ne gerek var gocuk carpik arabayla gezmeye. Yok tikirti gelirmis yok cekmezmis yok boleymis soleymis. Ben de bunlari basta takip arabamdan zewk alamiyodum. Ama gelip audi a3 alan arkadasim bile arabama hayran olunca ben napiyom dedim. Sonra artik hic takmadan biniyorum. Burda cekmeme tikirti mikirti konularina da bakmiyorum bile. Ben kuzenin 80 bin tl lik cooper s ine bile bindigimde  sag arka camin oralardan bozuk yolda tikirti geldigine bile sahit oldum. Ee cooper sonucta bmw bu da opel. 50 bin tl lik arabada nie gelmesin. Ayrica bole sorunlari 70 bin euroluk bmw320 d coupe de bile gordum. Arkadaslar dunyada ha bu araba tam olmus her yeri super diyebileceginiz arac yok ! Birakin kapi boyanmis deyip almayan adam veya fiyat kirmaya xalisan adam almasin. Gider veririm yeni araba alacagim yere ustune biraz ekler baska sifir arac alirim o 2. Elden alacak adam da defolur gider..

+1

֖nceki aracım Focus la gezmek keyif verdiğinden heryere onla giderdim, km si yükselse de gene de iyi fiyata sattım.

Astra çok güzel araba bari bunun km si artmasın diye heryere Doblo mla gidiyordum başlarda sonra vazgeçtim sonuna kadar keyfini çıkarıyorum şimdi..