buda benim arabam

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ALLAH cana vermesin....mal herzaman daha iyisi alınır...geçmiş olsun...:(

sensei

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.

egeateşi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese çok ama çok tşk ederim.aslında opelin ne kadar sağlam bi araba olduğunu göstermek için ekledim.ne kadar doğru bi tercih yaptığımızı bilmemiz için.kolay kolay başka bi araçtan bu haldeyken çıkmak çok ama çok zor.6 takladan sonraki hali bu ters vaziyetteyken çıktım arabadan.sonuç olarak hava yastıkları ve emniyet kemerininde faydası bi yana arabanın sağlam oluşu çok önemli

egeateşi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kim çaktıysa sağlam yuvarlamış az veren candan çok veren maldanmı derler
alkollü ve acemi bi şoför desem:) hemde emekli müfettişmiş adam onlar böyle yola çıkıyosa hiçte emniyette değiliz yollarda :mad:

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun arkadaşım emin ol bu araba 6 takladan sonra bu hali aldıysa bizler gerçekten saglam arabalara biniyoruz gerçekten işim gereyi günde veya iki günde bir kazalara gidiyorum ama emin ol çogu araçlar ufak darbelerle bile dagılıyo parçalanıp iki ye bile bölüne biliyo işte opelin farkıda bu olsa gerek ama sen şükret yinede sana bişiy olmamış saglıgın yerinde olduktan sonra yenisini alırsın geçmiş olsun.