Bu Üründen Alsam mı?

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sen önce autokit pasta al elle bile harelerde baya azaltma yapıyor. sonra üstüne birde cila mis olur :)

Elle hare azaltma biraz zor oluyor. hatta olmuyor gibi birşey. ben azaltamadım çünkü meguiars pastayla. makine şart hare gidermek için. pastadan önce kil yapılsa daha uygun olur. yoksa kalıntıları tozları olduğu gibi pastayla beraber boyaya gömeriz.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Selim abi bu söylediğin ürünü de denerim. Zaten sadece arabayı yıkamak bana pek yetmiyor her yıkamadan sonra mutlaka bir ürün kullanıyorum. Yıllardır bu huyumdan vaz geçemedim.

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nadir abi bu tür sprey hızlı cilaların tavsiye edilenlerinden biri meguiars ultimate quik wax. dayanamayıp bi tane aldım ama memnun kalmadım. Turtle wax ın teflonlu cilası var şişesi 30tl di sanırım. ondan memnun kaldım uygulamasıda bu spreylerden daha kolay. spreyi düzgün homojen yapamazsam gölgelenme yapıyo. silmeside zor. turtle wax 1 yıl yada 50 yıkama diyor ürün ömrüne.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
nadir abi bu tür sprey hızlı cilaların tavsiye edilenlerinden biri meguiars ultimate quik wax. dayanamayıp bi tane aldım ama memnun kalmadım. Turtle wax ın teflonlu cilası var şişesi 30tl di sanırım. ondan memnun kaldım uygulamasıda bu spreylerden daha kolay. spreyi düzgün homojen yapamazsam gölgelenme yapıyo. silmeside zor. turtle wax 1 yıl yada 50 yıkama diyor ürün ömrüne.

Tolga bununda içinde teflon varmış ama ne kadar etkili bilemiyorum. Ürün açıklamasında bir yıl diyor o kadar gerek yok 6 ay gitse yeter ;)

http://www.hepsiburada.com/liste/ca....aspx?productId=otm09e036&categoryId=20035738

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
aynen abi bende 6 ayda bir diye düşündüm bende acemiyim bu konularda teflon varsa iyidir heralde :)

Bilemiyorum ki kardeşim. Bu iş şans işi gibi bir şey. Yorumlara bakıyorum iyi diyorlar kimisi iş yapmadı diyor. Tabi insanların beklentisi de çok farklı sanırım kişinin aracı soba borusu gibi sim siyah oldu ise parlatmıyor diyor diğeri cam gibi oldu diyor aslında burada bir gerçek var oda bizler araçlarımızın boyasına gereken özeni göstermiyoruz. Bu kesin. Sonra da araçlar güneşten yanıyor falan oluyor filan oluyor.

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilemiyorum ki kardeşim. Bu iş şans işi gibi bir şey. Yorumlara bakıyorum iyi diyorlar kimisi iş yapmadı diyor. Tabi insanların beklentisi de çok farklı sanırım kişinin aracı soba borusu gibi sim siyah oldu ise parlatmıyor diyor diğeri cam gibi oldu diyor aslında burada bir gerçek var oda bizler araçlarımızın boyasına gereken özeni göstermiyoruz. Bu kesin. Sonra da araçlar güneşten yanıyor falan oluyor filan oluyor.

haklısın abi aynı durum benim içinde geçerli ben bu sprey cilayı beceremedim gölgelenme yaptı ilk tecrübem olduğu için beğenmedim ama ilk denememde bile güzel sonuç verdi teflonlu cila. benim gibi acemilerin kullanımına uygun demek ki :D umarım aldığın ürün seni mumnun eder abi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İnşallah aslında kaliteli bir cilalı şampuan kullanıyorum. Kaliteli diyorum fiyat olarak ucuz idi aldım ama sonradan aracımı sürekli onunla yıkayınca ürün kendini belli etti. Şimdi ürünleri verdim yakında elimde olur ama artık bu saatten sonra cila işi yaş iş olacak azıcık :) artık nasip olursa bahara atarım.

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah aslında kaliteli bir cilalı şampuan kullanıyorum. Kaliteli diyorum fiyat olarak ucuz idi aldım ama sonradan aracımı sürekli onunla yıkayınca ürün kendini belli etti. Şimdi ürünleri verdim yakında elimde olur ama artık bu saatten sonra cila işi yaş iş olacak azıcık :) artık nasip olursa bahara atarım.
Abi sampuanin markasini soyleyebilir misin?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk