Bu Renk Vectra?

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avrupa'da cidden çok farklı kasalarda var arabanın modelini bilmenize rağmen tipini tanımakta zorlanıyorsunuz bazen :D
Renkte güzelmiş

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ilanlara bakarken dikkatimi çekti.Ben daha önce bu renk vectra görmedim.Aslında çok ta güzel duruyor.Daha çık rengi var gördüm bu kadar tatlı bir renk ilk defa görüyorum vectrada.Siz gördünüz mü? (resim nasıl koyulur bilmediğim için ilanı vericem kusura bakmayın)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ra-2.0-cd-bulgaristan-plakali-116961135/detay
bugün mesajı okuduktan sonra eskişehir sanayi içerisinde aynı renk vectra b gördüm daha önce hiç görmemiştim bende şaşırdım:confused:

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renk çok sağlammış ya :(

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende kendi vectramı metalik altın sarısı gibi, astra copuelarda olan renge boyatmayı çok düşündüm ama tercihimi kristal siyahtan yana kullandım, nasipse bir kaç güne boyanır. Bu arabada çok şıkmış.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zevk meselesi tabi aynı renkten bende vardı boston green mettalic..
temiz bir kaporta ve güzel bir cila varsa gerçekten bakmaya doyulmayan bir renk,yeşilin hallerini sedefleri çok güzel görünüyordu,hele güneşin batma zamanları...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben su an bulgaristanda okuyorum. aracin burdaki ederi 2000 tl civari. ve o kadar kolay bir is degil bg plakali arabayi almak. bi ton gumruk proseduru var. 6 ay aracla beraber sahisin yurtdisinda kalmasi lazim ki diger 6 ay TR de kalabilsin. ama renk olarak hos tabiki...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben su an bulgaristanda okuyorum. aracin burdaki ederi 2000 tl civari. ve o kadar kolay bir is degil bg plakali arabayi almak. bi ton gumruk proseduru var. 6 ay aracla beraber sahisin yurtdisinda kalmasi lazim ki diger 6 ay TR de kalabilsin. ama renk olarak hos tabiki...

Gürcistandan almak daha kolay :) Bir gürcü kıza iki üç bin lira para veriyosun yalandan nikah yapıyosun bir sene evli görünüyosun sonra çifte pasaportla 80 bin euroluk bmw yi 10 bine alıyosun :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bosanmak icin kac para veriyorsun ? :)