bu parçanın adı ve fiatı nedir

simendifer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar resimdeki parçanın arızalı olabilecegini usta bilgisayardan ögrendi ve pahalı oldugu için elinde denemek üzere bir parçası olmadıgını aynı araçtan geldiğinde değiştirerek kontrol edelim dedi arıza lambası yanıyor dikkatimi çekip cansıkıntısı oluyor
şimdi bu parça hakkında bilgi rica ediyorum tamiri mümkünmüdür tedarik edene kadar araça zarar verirmi başka arıza açarmı kablosunu nasıl konrol edebilirim ön önemlisi fiatı hakkında yardımlarınızı rica ediyorum
herkese saglıklı arızasız günler dilerim

Ekli dosyalar

• 10.JPG
    10.JPG
    28.5 KB · Görüntüleme: 51

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar resimdeki parçanın arızalı olabilecegini usta bilgisayardan ögrendi ve pahalı oldugu için elinde denemek üzere bir parçası olmadıgını aynı araçtan geldiğinde değiştirerek kontrol edelim dedi arıza lambası yanıyor dikkatimi çekip cansıkıntısı oluyor
şimdi bu parça hakkında bilgi rica ediyorum tamiri mümkünmüdür tedarik edene kadar araça zarar verirmi başka arıza açarmı kablosunu nasıl konrol edebilirim ön önemlisi fiatı hakkında yardımlarınızı rica ediyorum
herkese saglıklı arızasız günler dilerim

Kardeş sitedeki abilerimiz daha bilir ama sanırım oksijen sensörü o...Emre kardeşimin de dediği gibi araban fazla yakar. Lpg taktıktan sonra benim arabaların hepsinde arıza yapmıştı. Tam hatırlamıyorsam 200TL ye değişmiştik