Bu jant nasıl arkadaşlar?

uslum64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger ki 16 lık takarsan aracının kesinlikle eski konforunu bulamazsın bunu bilmen gerekir....45 veya 50 yanak lastik alıp jantlarını daha cok goz onune cıkarabilirsin...
dostum bende şöyle düşündüm 195 50 15 diye ondan 15 jant sectim ama ne renk olur nasıl model olur karar veremedim sadece hepsi bu..:confused:

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum bende şöyle düşündüm 195 50 15 diye ondan 15 jant sectim ama ne renk olur nasıl model olur karar veremedim sadece hepsi bu..:confused:
1. resimdeki jant aracı cok acıcak corsan zaten gri beyaz jantta olunca bence yakısmazz.....2. jant momo galiba onuda pek begenmedim...bence baska bi renk yada modele bak...unutma o lastik ustundeki plastik dodikleri mutlaka plastik astar atrrarak boyat ole daha guzel duracaktır aracın...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değişik modellerde olabilir sizin zevkinize bağlı 5 kol mu seviyorsunuz yoksa sık sık olan jantlarımı ona göre uygun bir jant olabilir.

uslum64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. resimdeki jant aracı cok acıcak corsan zaten gri beyaz jantta olunca bence yakısmazz.....2. jant momo galiba onuda pek begenmedim...bence baska bi renk yada modele bak...unutma o lastik ustundeki plastik dodikleri mutlaka plastik astar atrrarak boyat ole daha guzel duracaktır aracın...
dostum zaten çıtaları fln boyatcam sadece jant olarak renk ve model secemedim :)

uslum64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar üç resim daha ekledim fikirleriniz nelerdir ?

YSFSRPL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en üstteki hepsine 10 basar